Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igaz hogy Herby ingyen élő?...

Igaz hogy Herby ingyen élő? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ő egy közszereplő az interneten pontosabban a youtub-on, számtalanszor hallottam már róla hogy a párjával tartatja el magát és nem akar dolgozni.

Jól tudom akkor sokszor betámadják a "trollok" meg hogy akkor megy ám a balhé.

A nézőinek mindenféle hülyeséget ígérget azok meg gondolkodás nélkül küldenek neki csomagokat meg pénzt!

Félre értés ne essék nekem SEMMI bajom nincsen ezzel az ő dolguk hogy mit csinálnak...

De azért a munka kerülés az még is csak zavar engem! Arról nem is beszélve hogy alkoholista és tömeg iszonya van, pont hogy ennek kellene inspirálnia őt hogy végre merjen lépni!

Ez annyira szánalmas szerintem!



2017. jan. 23. 11:20
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
86%

Hát mindent leírtál, elég nyilvánvaló.

Ahol kevés az akaraterő, ott ilyen dolgok történnek...

2017. jan. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%

Ezt két oldalról lehet nézni.


Az egyik oldal az, hogy napi szinten árasztja a youtube videókat és van ezekből biztosan minden hónapban 100 000 - 200 000 ft pénze. Ha ezt nézzük, akkor keres pénzt és nem ingyen élő.


A másik oldal, hogy a videóival semmilyen értéket nem termel, maximum csak egyeseket szórakoztat, mint ahogy a többi "youtube videjós" is.

Sok más szakma van a videózáson kívül, ami nem termel semmit, semmilyen értéket nem ad át, nem járul hozzá a gazdasági növekedéshez.

A videózást szakmának sem nevezném, de ha egyszer egy olyan hülye világot élünk, hogy ilyenekből is meg lehet élni, akkor lesznek akik ebből élnek és bizonygatni fogják, hogy a videjózás is egy tisztességes munka.


Abban igazad van, hogy 50-60 évesen majd senki nem fogja nézni és már most más lábon is meg kellene állniuk a mai videósoknak, hogy ha véget ér majd az internetes videózás korszaka, akkor utána is meg tudjanak majd élni. Minimális nyugdíjuk lesz majd az egyszerűsített adózású videósoknak. Egyáltalán a jövőben már más lesz a menő és nem a videózás. Ez csak most van, most lehet belőle megélni.

2017. jan. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Martin3410 ***** válasza:
88%
Szerintem az egy szánalmas kéregető ingyenélő alkoholista anorexiás ****kalap aki 37 évesen felnőtt ember létére gyerekektől kéreget pénzt.És mielőtt írnátok hogy irigy vagyok rá egyáltalán nem vagyok irigy rá.Mire legyek irigy arra hogy alkoholista?Vagy arra hogy egy mentálisan beteg ember aki az utcára nem mer kimenni az emberek közé?
2017. febr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
54%
2017. márc. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
71%

Ez újabb:


[link]

2017. márc. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
Ma priváttá tette az összes videóját, facebook oldala elérhetetlen. És azt monda, jobb lenne a boltban dolgozni.
2017. márc. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%

Egyáltalán nem nézem le, ha valaki "alternatív módon" keres pénzt. Nem a középkorban élünk, ideje agyilag is felnőni. Nem csak gyárban robotolással lehet pénzt keresni. Ha valaki minőségi tartalmat állít elő, és jó üzleti érzékkel az után szerez pénzt, az semmivel nem rosszabb, mint ha a szalag mellett robotolna éhbérért.

Viszont Herby nem ez a kategória. Ami videókat ő előállít, azokban az igényesség legkisebb szikrája sincs meg. Gyakorlatilag azzal csinál pénzt, hogy lejáratja magát. Önmagában igazságtalan, hogy ilyen szintű silány hulladékból ő profitál, de a legszomorúbb, hogy erre van igény, és sokan egyenesen pozitív, követendő példaként tekintenek rá. Na, ez a rohadt nagy baj.

Egyébként én úgy vagyok vele, hogy mindenkinek a magánügye, hogy mit tesz pénzzé, egészen addig, ameddig azzal másnak kárt nem okoz (ide mondjuk az is beletartozik, hogy mennyire rossz példát mutat másoknak), valamint ameddig a tisztesség határait át nem lépi.

2017. márc. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
14%

Nem csak szalagmunka létezik. Hanem sokkal elismertebb és hasznosabb igazi munkák is léteznek a most divatos "szerezzünk könnyen pénzt" videózásnál és a többi hasonló médiamutatványoskodásnál.

Nem belekötni akartam ebbe csak már nagyon fel van fújva ez az egész unalmas téma. Ez a lufi is ki fog durranni egyszer a közeljövőben és akkor az ilyeneknek mint pl ez a Herby fel fog kopni az álluk. Majd a jövőben középkorúan elkezdhet állást keresni. Beleírhatja büszkén az önéletrajzába hogy 10-15 évig videózott a youtubeon. A munkaadó csak annyit fog mondani erre hogy - kedves egészségedre - ott vannak a takarítószerek. - De ragyogjon az a padló!

2017. márc. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
0%
Nézettség alapján összeszámolva 2-3 milliót keres havonta. Hülye lenne bevallani, akkor nem nézné senki, meg az ajándékokat sem küldené neki.
2017. máj. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
17%
Utálom az ilyen csávókat.A pedofilokkal vannak egy szinten a szememben.
2017. okt. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!