Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 20,30-as, inkább férfiakat...

20,30-as, inkább férfiakat kérdezem. Elköltöznétek egy nektek szimpatikus egzotikus országba?

Figyelt kérdés

pl én 30-as, egyedülálló, eladóm az ingatlanaimat, lesz kb 50 mill. Ezzel kiköltözök pl thaiföldre, leginkább a jó idő és szép lányok miatt.

Mivel olcsó ország, sokáig el lehetnék ott. Aztán vagy megunom és visszajönnék vagy ha sikerülne valamennyire beilleszkedni akkor valamit dolgoznék, sokmindenhez értek. Autó-, villany-, víz- szerelés, ilyenek, amire mindenhol szükség van, angolul tudok.

Más is gondlokodik ilyenen? Esetleg tapasztalat valakinek?


2017. jan. 23. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
2017. jan. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért is ne? :D

Csak ésszel csináld, mert 50 milla nem olyan sok, a pénzt elvered, aztán jöhetsz haza csövelni a Margit híd alá.

2017. jan. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én azt az 50M befektetném valamibe ami hoz annyit ami fedezi a kinti életet. És akkor nincs para hogy elmegy az ősszes pénzed.
2017. jan. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50 millád neked...hagyjál már a kamukérdéseiddel, elég lesz már ma estére
2017. jan. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy itthon rengeteg ember a hiteleibe, vacak, rosszul fizető munkájába beszorulva él.

Én eddig is nyugaton dolgozta, ahova bármikor vissza is mehetek ha a kaland nem válik be. Tehát elbukni nem nagyon tudnék.

Na de mindegy, lehet hogy ezt magyarországon senki nem tudja elképzelni sem, azért kicsit sajnálom őket.

Ha valaki mégis, írhat még.

2017. jan. 23. 18:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden szívbaj nélkül. És meg is csinálom majd idővel, de előtte kell egy "kis" alapot teremtenem, erre ott lesz a következő 6-8 év.
2017. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért vigyázz azokkal a thai "lányokkal" 😅
2017. jan. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!