Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez?

Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Kolompár Achilleszt s Clay Morrowot is megelőzöm a kategóriás toplistán. Mindkettő ismert gyakoris személyiség.

Jól csinálok valamit vagy mivan? :D



2017. jan. 23. 21:29
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 A kérdező kommentje:

Hogyne gondoltam volna komolyan. Csak az éjjel 3 helyezetet ugrottam, ahogy látom. Fel tudjátok fogni?

Ekkora sikerélményem még soha nem volt :3

2017. jan. 24. 13:19
 52/63 A kérdező kommentje:

Szomorú, hogy pont azok nem nézték meg a kérdésemet akikről egész végig beszéltem :( A barátnőmön kívül természetesen.

Achillesz s társai :/

2017. jan. 24. 13:20
 53/63 A kérdező kommentje:

Híveim, kiemeltem a kérdést. Benne vagyok a top 5-be. Ahogy megmondtam. Beszélgettem nemrég GrafiQs Gyurival s még ő is megjegyezte, hogy veszélyes ellenfélnek ígérkezem.

Chaosix és Achillesz - ahogy sejtettem - köpni, nyelni nem tudott. Szégyenteljes vereséget szenvedtek, de hát ez van. Nem mindenki képes mások felett állni, nem igaz?

2017. febr. 4. 19:28
 54/63 A kérdező kommentje:
Biztos valami nemesi vér folyik bennem vagy nem tudom. Isten küldött erre a Földre, hogy átvegyem a hatalmat.
2017. febr. 4. 19:29
 55/63 A kérdező kommentje:

Mondjuk Fruzsival időközben szakítanunk kellett, bizonyos problémák adódtak a kapcsolatunkban. De sebaj, azóta is bűntudata van s picit depressziós is lett azóta. Én sajnálom őt, de nem lehet ezt csak úgy visszahozni. Túl kell lépnie, nélkülem.

Máskor becsülje meg, amit kapott. Nem mindenki lehet a barátnőm, tudjátok ti is.

2017. febr. 4. 19:32
 56/63 anonim ***** válasza:
Maestro. :( <3
2017. febr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 A kérdező kommentje:

Fruzsim <3


Nos a hírek szerint GrafiQs már régóta uralja ezt a kategóriát, de le fogom taszítani a csúcsról, mint ahogyan mondtam. Egyeduralma volt, de most megszüntetem.

Ez valószínű teljesen a padlóra fogja küldeni, nem bírja majd elviselni, hogy az évekig megtartott rangját csak úgy bezsebelte valaki, de előre szólok, nem fogok felelősséget vállalni semmilyen következmény miatt. Ha öngyilkos lesz emiatt, akkor az lesz.

2017. febr. 4. 19:35
 58/63 A kérdező kommentje:
A 2. helyet Fruzsimnak tartogatom, szóval arról is le lehet kopni, ha esetlegesen valaki arra pályázna. Szétjöttünk, de attól még szeretem őt.
2017. febr. 4. 19:36
 59/63 A kérdező kommentje:
Egyébként ha valaki kíváncsi rá, időben el fogom árulni a nevem, amint 1. leszek. Ahogy ígértem, én nem dobom el a szavamat, becsületes ember lévén, egész életemben az voltam.
2017. febr. 4. 19:38
 60/63 anonim ***** válasza:
100%

Én próbálok olyanoknak válaszolni akiknek van értelme, sokszor belekezdek az írásba de kitörlöm, mert rájövök hogy a kérdező úgyis retardált, nem éri meg ezen gondolkodnom.

Te pedig imádnivaló vagy.

2017. febr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!