Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember, aki már...

Van itt olyan ember, aki már ölt embert, vagy ismerősei között?

Figyelt kérdés
Mit érez az illető olyankor?
2017. jan. 24. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ez egyénenként eltérő. Valaki bűntudatot, valaki azt érzi, hogy végre uralkodhat valaki felett, valakinek az élete felett s ez nagyon jó érzéssel tölti el. Van olyan is szerintem, aki semmit se érezne, mintha hangyát ölne meg vagy bogarat.

Mindenesetre kíváncsi vagyok vannak-e ilyenek itt :)

2017. jan. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem hiszem, hogy fog neked itt ilyen ember válaszolni, pedig jó lenne, engem is érdekel :) Főleg az, hogy hogyan él ilyenkor tovább. Akármennyire gyűlölted is azt az embert, akkor is kioltottál egy életet, vér tapadt a kezedhez, szerintem ezen nem lehet csak úgy túllépni. Arról nem is beszélve, hogy ott a rendőrség, a társadalom... Vagy titokban tartod (ha tudod), és élsz a teherrel egyedül, vagy örökre elkönyvelnek gyilkosnak.
2017. jan. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Még nem, de ami késik, nem múlik...
2017. jan. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"akkor is kioltottál egy életet, vér tapadt a kezedhez, szerintem ezen nem lehet csak úgy túllépni."

Ez igazából nagyban függ attól, hogy milyen személyiség vagy. Meg ügye attól is, hogy éppen milyen helyzetben tetted :) Azért valljuk be, éjszaka közepén találsz egy embert a lakásodban s mondjuk fegyver is van nála, s úgy kerülsz olyan helyzetbe, hogy megölöd, azért nem fogsz olyan hűűdenagy bűntudatot érezni. Tipikus ölsz vagy megölnek szituáció, aki az éjszaka közepén behatol a lakásodba az biztos, hogy nem fog tétlenkedni akkor sem mikor meglátod őt :)

2017. jan. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%

Régebben ismertem egy volt katonát. Külföldi seregben szolgált és részt vett éles műveletekben. Leszerelt és Magyarországon nyitott vállalkozást a pénzéből, mert jóhiszeműen azt gondolta, hogy Magyarországon olcsó vállalkozni és hagyni fogják. Nem volt közvetlen ismerős, csak néha láttam, de valami nem stimmelt vele. Amúgy rendesnek tűnt. Poszttraumás stressz plusz még a magyar állam is tönkretette a vállalkozását, szerintem most már nem él.

Felfogás, meggyőződés, kérdése, hogy ki hogyan dolgozza fel. Az ateisták szerintem jobban viselik ha egy háborúban szembe kell nézniük az ellenséggel.

2017. jan. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%

Hát ez nem emberölés, csak érdekes.

Egyik barátom mesélte, hogy általános iskolában nagyon rászállt egy csoport fiú és pokollá tették az életét. Fizikálisan és verbálisan is bántották, elvették a pénzét. A tanárok semmit nem csináltak. A szüleit nem vágom, hogy miért nem léptek.

Kifigyelte, hová ültek rendszeresen a fiúk ebédnél. Majd egyik este lopott az egyik szülője nyugtatóiból, gyógyszereiből, összetörte és csinált ilyen egyveleget.

Másnap nekik kellett megteríteni a menzán (ott ilyen volt), és ilyen nagy tálakban vitték ki a levest az asztalokra, a terv az volt, hogy beleönti a kotyvalékát a fiúk nagy tál levesébe.

De a cucc összetört a zsebében és kifolyt. Szóval ennyit erről. :D


Nyilván nem lett volna nagyobb bajuk, hánytak volna vagy hasonló. De maga a szándék. Aztán mesélte, hogy az egyik srác meghalt következő évben ami örömmel töltötte el és nyugalommal.


Kedves ember alapjáraton, de sokat szekálták és ezért mélyen nagyon sérült.

2017. jan. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!