Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a motivációs...

Mi a véleményetek a motivációs előadókról vagy coachokról?

Figyelt kérdés

Engem az idegesít, hogy ezek az emberek azt hiszik magukról, hogy az ő életük tökéletes, és hogy ő maguk is tökéletesek. Hiába hangoztatják, hogy ők sem tökéletesek, valahogy mégis úgy érzem, hogy ezt sugallják. Tehát úgy adják el magukat, mintha ők tökéletesek lennének.


Ezeket támasztja alá, hogy minden képükön mosolyognak, ami az interneten fellelhető, nincs egy negatív mondatuk sem, csak csupa pozitívitás és áradó szeretet.


És gondolom a valóságban is ilyennek kell lenniük: minden élethelyzetben pozitívnak és mosolygósnak illik lenniük, főleg ha egy híresebb előadóról vagy trénerről van szó, hiszen ha nem így cselekedne, elvesztené a hitelességét.


2017. jan. 24. 13:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a Gordon Ramsey-nél nincs királyabb coach!
2017. jan. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy aki tudja, csinálja és úgy sikeres, aki nem tudja, az csak tanítja és esetleg úgy sikeres.
2017. jan. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehetnek tök jók is. Amerikai egyetemeken divat pl. hogy a kibocsátó ünnepségekre sikeres embereket hívnak, pl. milliárdos cégtulajdonost vagy egy admirálist.


Minél hitelesebb a hallgatóság számára az előadó, annál eredményesebb lehet egy ilyen beszéd.

Egy hiteles személy jó beszéde simán hathat az ott levők jelentős részére, ha csak pár 10%-ra már az is jó. 1-2% meg még utána pár nappal is az elmondottakon agyal, végül pár ember tényleg úgy gondolja, hogy e szerint kicsit alakít az életén is.


Pl. egy admirális beszéde:

[link]

2017. jan. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Új, terjedő hülyeség amivel pénzt tudnak leakasztani az önbiz.hiányos, kilátástalan emberekről.
2017. jan. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

undorító szemfényvesztés mondom úgy, hogy évekig olvastam ilyen szemetet.


Attól hogy ülsz és vizualizálsz, meg sablonokat írkálsz, nem lesz jobb....tenni kell érte és nem pátoszt csinálni a fogalmakból. És bírom, aki nem hisz ebben, akkor ő negatííív, meg hát ő nem érti, nincs kész befogadni...


Az ilyen motivációs coach ok meg lusták elmenni a gyárba, ezért előadnak olyat, amit valahol máshol olvastak...

2017. jan. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Álljunk meg!


Én mondtam azt, hogy Gordon Ramsey nem király. Sőt, nem ismerem, de lehet, hogy ő király.

Ő jogosan tart ilyenfajta előadást, hiszen egy sikeres ember, hiteles példa. Bármelyik híres, elismert embernek elhallgatnám az ilyenfajta előadását.


Most az olyan motivációs előadókról és coachokról beszélek most, akik csak ezzel foglalkoznak, ebből élnek, és nincsen kiemelkedő sikerük az élet más területén, tehát nem olimpiai bajnokok mondjuk, hanem csak sikerült letennie az alkoholt, és máris motivációs előadó lesz (lásd: Kassai Csilla).

2017. jan. 24. 13:36
 7/13 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam azt*
2017. jan. 24. 13:37
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy unalmas, klisés szar, de néha ad egy kezdő lökést az embernek. A lényeg az, hogy mi mit csinálunk. Küzdünk, vagy feladjuk...
2017. jan. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Te kérdező! Hogy nem ismered Gordon Ramsay-t?

Keress már rá a jutubon a Pokol Konyhájára!

xD..

2017. jan. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2017. jan. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!