Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek van bármi értelme...

Szerintetek van bármi értelme itt a gyakorin annak hogy értékelhetik a válaszainkat?

Figyelt kérdés
2017. jan. 24. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Nincs, de nem is érdekel nagyon. Csak annyit szoktam leszűrni az értékelésekből, hogy egy kérdésre milyen beállítottságú emberek nyomnak rá. Nem a válasz helyessége alapján értékelnek, hanem hogy tetszik, vagy nem. Sok válaszról nem is ítélhető meg egyértelműen, hogy mennyire helyes, ezért csak érzés után értékelnek, hogy ők mit éreznek helyesnek.
2017. jan. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Jogos a kérdés. Egyre inkább az látszik, hogy az emberek csak 'like' gombként használják, és lepontozzák azt, aki nem olyan véleményen van, mint ők. De mondjuk egy egészségügyi kérdésnél hasznos, ha az értelmes válaszok fel vannak pontozva, mert úgy a kérdező és mások is tudják, mit lenne érdemes tenni.
2017. jan. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

A második választ azért pontoztam fel, hogy nyoma legyen annak, hogy hasznosnak tartom. A többit is ezért szoktam.

(Na jó, néha, szubjektív módon egy-egy válasz eredetiségét, véleményfelvállalását is "megjutalmazom".)

2017. jan. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az tényleg bosszanto amikor valaki tényleg segit a válaszával (es nem hülyeséget ír)

Es mégis lepontozzák,mert "csak azért is.."

2017. jan. 24. 13:42
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Én egyedül a gyűlölködő, személyeskedő válaszokat pontozom le.

De például a kaja szekciónál, amikor milyen étel a kedvenced súlyú :D kérdés van, és ott pontozzák le a válaszokat, na azt krvára nem értem.

2017. jan. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Ennek a funkciónak semmi értelme. Meg kéne szümtetni. Mindenki a saját magának szimpatikus válaszokat pontozza fel, amivel meg nem ért egyet azt le. Ez a politika rovatban igen gázos, mert így nincsenek ellenvélemények. De a család kategória is ugyanilyen hogy megy a lepontozás, meg még van egy két ilyen kategória. Ez el is veszi az ember kedvét attól hogy odaírjon. Én ezt a pontozásos rendszert megszüntetném.
2017. jan. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem úgy lenne jó, ha a kérdező bekapcsolhatná, hogy kér-e válaszpontozást. Én gyakran teszek ki olyan kérdéseket, hogy "mi a véleményed", na most erre szerintem nincs helyes válasz, mindenki, aki leírja a véleményét, hasznosra értékelhető, de beindulnak a pontozók :/

A többi részen még jó is lenne, ha valamit tényleg objektíven hasznosnak ítélnek meg. Egyébként meg minden hasznos válasz után pontot kapunk, ami már olyan, mint egy játék.

2017. jan. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Nincs.
2017. jan. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ötlet amiért van az jó, csak az nincs a képletben h m(!)agyarországon vagyunk, ahol népi hagyomány a másokkal való kiba**ás és az istenkomplexusos emberek aránya az egekbe szökik. Ettől kezdve... Megoldásként gyakran hallhatjuk a klasszikus "ne törődj vele" vagy a méltán népszerű "ne vedd magadra, lépj tovább" -ot.


(Sztem nem az értékeléssel van baj hanem h az itteni anonimitás még a viszonylag normálisnak mondható embereket is beleviszik a rosszba, az osto***ról nem is beszélve. Azt hiszik h a vad idegeneknek való beszólogatás, és ha másokra próbálják erőszakolni a saját véleményüket akkor jobb lesz az életük.)

2017. jan. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!