Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme van tovább élnem?

Mi értelme van tovább élnem?

Figyelt kérdés
Húszas éveim elejére sem lett belőlem semmi, az élet minden területén egy csődtömeg vagyok. Utálom a családom, ők sem szeretnek engem. Senkim sincs. Nem hallgat meg senki, magányos vagyok. A lányoknak sem tetszek, kívül-belül defektes vagyok. Nincsen szakmám sem, mert egy értéktelen szar vagyok. Valaki mondjon egy nyomós okot, hogy miért érdemes élni, ha elég jónak találom azt az indokot, TALÁN nem akasztom fel magam.
2016. dec. 16. 12:49
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
86%
Gyűjts GTX 1080-ra. Rögtön szebb lesz az élet!
2016. dec. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
52%

Sose tudhatod, hogy mit hoz a holnap. Komolyan véget vetnél mindennek, amikor azt se tudod, mert hidd el, nem tudod, hogy mi vár rád?

Szedd össze magad, és rögtön pozitívabb leszel!

2016. dec. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
91%
Még nem találtad meg, ami boldoggá tesz. Keresned kell. Fiatal vagy nagyon, bőven van időd. Lesz majd barátnőd is, annyi lány van, csak keresned kell, társaságba menni.
2016. dec. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
100%
Amiért nekem. Én elértem 30-on túlra,ugyanúgy kilátástalan az életem. túl vagyok egy váláson, szervi bajaim is vannak. Túl kell élni.
2016. dec. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 A kérdező kommentje:
#4 Nagyon sajnálom! :( Nekem meg mentális zavaraim vannak. Egyik sem jobb a másiknál...a
2016. dec. 16. 12:59
 6/62 A kérdező kommentje:
És jól tudom, mit hoz a holnap. Ugyanazt a szart, mint amit ma, tegnap, 5 éve, 10 éve éltem meg.
2016. dec. 16. 13:03
 7/62 anonim ***** válasza:
50%

Azt a sz@rt amiben élsz csak magadnak köszönheted!

Ebből kifolyólag csak TE változtathatsz rajta,ha akarsz.

2016. dec. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
82%
Húszas éved elejére sem lett belőled semmi. Így kezdted. Tudod te mennyit éltél már? Szinte még semmit. Mit akartál volna elérni eddigi életedig? Feleség, ház, gyerekek szakma? Annyi időd van még mint a tenger. Csakis rajtad múlik hogy szeretnél-e változtatni. Mert lehet változtatni. Nem hallgat meg senki? Írj nekem privátba én meghallgatlak. Ezek után mond hogy magányos vagy. Így, amikor ismeretlenül akarnak téged felhúzni a bajból. Utálod a családod? Szerinted rajtad kívűl még hányan? Borzasztóan sokan. Nem tetszel a lányoknak? Kívűlről? Oké, menj el fodrászhoz, járj el edzeni, öltözz divatosan. Ez aztán nem nagy munka. Belül pedig csak légy őszinte és önzetlen. Nincs szakmád? Kb fél év alatt szerzel egyet. Az ég világon semmi probléma nincs itt amit ne lehetne megoldani. Csak akkor nem lehet megoldani ha nem szeretnéd. Ha meg szeretnéd akkor minden lehetséged. Ha úgy érzed magányos vagy írj nekem nyugodtan.
2016. dec. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 A kérdező kommentje:

#7 Mindig mások tettek keresztbe. Errő ennyit.


#8 Nem írok, mert téged valójban nem is érdekel, hogy mi van velem. Csak azért írtad ezt, hogy ha esetleg kifakadnék az egyik kommentemben, ezzel takarózol majd, hogy ,,De hát én felajánlottam a segítségem, hogy lehetsz ilyen!"... Jól tudom én, hogy mi van a dolgok mögött.

2016. dec. 16. 13:24
 10/62 anonim ***** válasza:
100%
Körülbelül 5 évig pátyolgattam egy skizofrén embert, akkor szakítottam meg vele a kapcsolatot amikor a saját testi épségem veszélybe került. Az egyik jó barátnőm évek óta küzd öngyilkossági hajlammal. Egyszer sem mondtam neki azt hogy jó van szarok én a fejedre én megpróbáltam. Nem fogom engedni és beletörődni sem nála sem nálad hogy olyat tégy ami hiba lenne. Egyet viszont megtanultam az eddigi életem során. Csak azon tudok segíteni aki elfogadja a segítségemet. Te elfogadod?
2016. dec. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!