Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről a...

Ti mit gondoltok erről a videóról? :D

Figyelt kérdés
[link] Én szétröhögtem magam. xD

2017. jan. 25. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy semmitmondó hülyeség. Ráadásul nem is vicces.
2017. jan. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy egy pakisztánnak mi köze van a magyar politikához.

Egyáltalán nem vicces.

2017. jan. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szánalmas.. Nagyon sekélyes és buta ember vagy ha ezen röhögsz.. Tipikusan az az ember aki minden baját a politikusokra keni. Alig tud írni-olvasni-beszélni, de Orbán a hülye hogy nincs kacsalábon forgó palotája.
2017. jan. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy szánalmas, de ha van egy kis humorod, akkor talán téged is megnevettetne...
2017. jan. 26. 07:19
 5/7 A kérdező kommentje:
Mellesleg nem is ismersz.
2017. jan. 26. 07:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok minden, de nem vicces. Pedig engem könnyű mosolyra fakasztani.

Szánalmas ember van a videón, aki valószínűleg semmit sem tud a politikáról, de a saját bajaiért azért a kormányt okolja.

Alig tud beszélni és járni, ott van a pia mellette, szerintem ennyi elég.

És az, hogy te ezt viccesnek találod, valóban szomorú. Mert valószínűleg te is hasonló felfogású ember lehetsz. Ez pedig, ebben az esetben nem bók.

Nem ismerlek, de, hogy ezt viccesnek találod, sok minden elárul rólad.

2017. jan. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sok mindent nem árul el ez rólam. A videón valóban egy szánalmas ember látható, viszont én nem rajta, hanem azon nevetek amit mond. Szóval még mindig nem kell olyat állítani ami nem is igaz rám.
2017. jan. 26. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!