Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnék rá valakire...

Hogyan találhatnék rá valakire akit egykor ismertem, akár csak facebookon?

Figyelt kérdés
Amit tudok róla: keresztnév, régi(?) lakhely (város), anyai nagyszülők vezetékneve, kinézet, ikertestvére keresztneve.

2017. jan. 26. 14:59
 1/2 anonim válasza:

Ha tudod hol él akkor írd be a nevét és a lakhelyét, esetleg az anyai nagyszülők keresztnevét + a várost, hátha kidob valakit a rokonságból és így könnyen rátalálsz magára a személyre is. Mivel csak a keresztnevét tudod, az anyai nagyszülők vezeték nevével és lakhelyével kezdeném pl:


Horváth Klára Gyömrő


és megnézem mindet, ez sokáig tart. Az ismerőseik közt talán megtalálod - talán nem.


Viszont mivel te annyit tudsz róla, hogy a neve Béla és talán még Gyömrőn lakik és a külsejét igazából nagyon nehéz helyzetben vagy.


Ha annyira fontos az ügy, hogy mindenképpen meg KELL őt találnod írj az ELTŰNT EMBEREKÉRT csoportba, ahol az admin nem nyilvános bejegyzésekben elindíthat egyfajta keresést, és szerintem így megtalálhatod.


Sok Béla lakik Gyömrőn viszont nem mindnek van egy ikertestvére, szóval a kör bőven szűkül az ikre miatt. Írd le mindkettejük keresztnevét, azt hol laktak, anyai nagyszülők keresztnevét, és kérd meg az admint, hogy járjon utána - jobb esetben már aznap este megkapod a teljes nevét és profilját úgy, hogy erről rajtad és az adminon kívül senki sem tud keresd MINDUM KINGA-t.


VISZONT készülj fel arra a lehetőségre is, hogy:


- Már nem él

- Él, de nem használ facebookot

- Fenn vagy facebookon de nincs róla kép vagy a profil képén egy autó-kutya-bármi más szerepel.


Utóbbi oké, ráírsz, megkérdezed ő -e az, megírod te ki vagy, stb. és hátha.


Írj ha sikerült!

2017. jan. 27. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Először is, köszi a választ!


Az a helyzet, hogy nem eltűnt személyről van szó, szóval nem tudom így illik-e az Eltűnt emberekért adminjának írni ilyen ügyben.


A Facebook-os keresést kipróbáltam már, de nehéz így, hogy nincs szűrő. Ha a lakhelyt beírom a neve mellé, akkor olyan vezetéknevű embereket hoz ki. És már nem is biztos, hogy ott lakik, sőt ha még ott is lakik, lehet, hogy ez az adat épp nincs kitöltve nála, vagy nem nyilvános.

2017. jan. 27. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!