Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnék meg valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék meg valakit. Akiről csak egy "arcképem" van? Facebookon be lehet úgy állítani hogy csak Magyarországon keressen az összes ember között?

Figyelt kérdés
Egy koncerten voltam,hatalmas tömeg,kb 60 ezer ember.A koncert elött végig nézett egy lány,kicsit vártam hogy biztosra menjek.Egyre jobban nézett és mosolygott.Majd úgy döntöttam elindulok feléje.Már egyszer láttam ott a közelbe és akkor is végig követett a szemével,egyből kiszurtuk egymást a tömegből.Majd amikor elindultam feléje,a tömeg is megindult és elvesztettem szem elől.Nagyon szimpatikus lány volt,tuti megismerne ha felkeresném.A tekíntet mindent elárult.Szóval van facebookon ilyen lehetőség?Egyből felismerném és még az összes felhasználót is végignézném:))Egyből szerelmes lettem beléje..
2013. júl. 6. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Az esemény résztvevői közt talán nagyobb esélyed lenne.
2013. júl. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Huu köszi..ez valóban jó ötlet:)))KÖSZÖNÖM!!!:))
2013. júl. 6. 09:38
 3/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem.Sajna a kedvelőket nem tudom megnézni...csak az ismerősöket mutatja:(A résztvevőket meg nem mutatja..pedig ez jó ötlet lett volna..
2013. júl. 6. 09:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Indítsd el te is egy indítványozást, hogy csak simán kiírod, vagy felírod egy kartonlapra, és azt teszed ki, hogy ezt és ezt a lányt keresed, és jelentkezzen. :D Szerintem ez még romantikus is.
2013. júl. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 whoviangirl ***** válasza:

Amit az előttem szóló mondott, az aranyos ötlet, és szerintem lehet, hogy érdemes lenne megpróbálni. Amúgy amikor facebookon keresel valakit, akkor mindenféle szűrőt be lehet állítani, pl. hol lakik, hány éves, ilyesmik.

Remélem megtalálod!:)

2013. júl. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo. ha megprobalod azt hogy megkeresed a kartonlapos modszerrel annyiban segithetek hogy tobb ezres latogatottsagu oldalon megosztom es a szon.hu portalra irok egy cikket igy hatha beindul az ugy :)

ha gondolod hogy ez bevallna akkor irj privatban.

2013. júl. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!