Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy hónapban 2-3x berúgni sok?

Egy hónapban 2-3x berúgni sok?

Figyelt kérdés
Minden nap ha iszik az ember egy keveset az gondolom rendben van, ha nem rúg be. Azt tudom, hogy ha valaki minden héten részeg az sok, de ha minden hónapban 2-3x az is sok? (Nem tudtam melyik kategóriába írjam)

2017. jan. 27. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen sok.
2017. jan. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fergeteges. Akkor ez már kezdetleges alkoholizmus ha valaki ennyit iszik?
2017. jan. 27. 20:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha az illető kibírja hogy 3 hónapig egy korty alkoholt se iszik, akkor nem alkoholista, ha nem bírja ki akkor az, mivel függőség már kialakult nála, még ha ez nem is olyan gyakori.
2017. jan. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Minden nap ha iszik az ember egy keveset az gondolom rendben van"


rosszul gondolod!

2017. jan. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én anno napi szinten ittam pár kortyot (bár vagy egy hete semmit), szerintem elég az a 2-3, de csak addig igyál, ameddig még jól érzed magad.
2017. jan. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én nem iszok mert 17 vagyok. Anyámról van szó és azért kérdeztem, mert nem tudom mi a normális, mert nálunk mindig ez volt
2017. jan. 29. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!