Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire érzed az életedet...

Mennyire érzed az életedet mozgalmasnak? Az utóbbi egy hónapban sok élményed volt? Sorold fel őket!

Figyelt kérdés
2016. júl. 10. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
számomra pont elég mozgalmas. Nekem pont így jó!
2016. júl. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felmondtam a munkahelyemen és körülbelül kimerült ennyiben. Előtte majdnem másfél évig semmi különös nem történt.
2016. júl. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Főnököm idegösszeomlást kapott és a szemem láttára romboltaössze a műhelyt, amiben/amin fél évig dolgoztunk. Vártam, hogy kifizesse a durván 200 ezer fotintot amivel tartozott, de semmi. Pihiztem. Kerestem új munkahelyet. Leendő apósom beajánlott egy műhelybe, holnap kezdek ott. Összeköltöztem barátnőmmel,akivel holnap lesz az egy éves évfordulónk. Mozgalmasabb volt mint ez az év összességében.
2016. júl. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!