Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor tenni?...

Mit lehet ilyenkor tenni? (több lent) hosszú szöveg de én bele fogok őrülni ebbe!

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel elég viharosan kezdődött a kapcsolatunk nekem tetszett de ő felettem is járt egy évvel és tudtam hogy rám sem nézne. Valami oknál fogva mégis megtudta (rájött) és utána összevesztünk majd megint elég sokat beszéltünk. De nyár óta egy "Boldog szülinapot" üzenetet váltottunk. De neki ma volt a születésnapja és én felköszöntöttem a párbeszéd így zajlott:

-szia Isten éltessen!!:) (én)

-minek kelett felköszönteni?! (ő)

-Mert szülinapod van.de ne haragudj hogy raboltam a drága idődet (én)

-Nem te ne haragudj bunkó voltam csak mostanában ingerlékeny vagyok (ő)

nagyon furcsálltam mivel nyár óta nem beszéltünk nem is találkoztunk mivel ő elballagott és én ugye még maradtam.

-de ugye minden rendben? (én)

és erre feltétlen találkozni akart nagyon érdekesnek tartottam azt hitte át fog verni de azért csak elmentem a megbeszélt helyre amint leszálltam a buszról ő ott várt rám és azonnal megölelt de nem tudtam mire vélni. mivel előtte sem voltunk legjobb barátok csak néha együtt jártunk haza 2x 3x. de éreztem hogy komoly baj van. elmondta nekem hogy végső stádiumú rák beteg és hogy a kemot sem kérte már mivel felesleges lenne én szóhoz sem tudtam jutni. nem is értem miért mondta el nekem pont nekem mikor nem vagyunk közeli kapcsolatba. de ő továbbra is ugy tesz a suliban mint ha mi sem történt volna csak a szülei tudják és én. Megígértette velem hogy nem mondom el senkinek de én ebbe bele fogok őrülni. Nagyon fáj hogy már nem sok ideje van hátra de egyszerűen nem bírom ezt nézni ahogy úgy tesz mintha mi sem történne. a barátaim kezdik észrevenni rajtam hogy depressziós vagyok mit tegyek?



2017. jan. 29. 00:29
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Hagyd hogy megdugjon, legalább nem hal meg szűzen...
2017. jan. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 holnaptegnapja ***** válasza:
85%

Segíts Neki.


De ne bonyolódj érzelmekbe.

Csak barát, és más semmi.


(ezt bazi nehéz ketté választani, de ez érzem helyesnek) - igaz, hogy amikor Te számítottál rá, cserben hagyott.

De tudod, hogy ez rossz cselekedet volt a részéről.

Ezért ez a magatartást ne kövesd.


CSAK, segíts neki. (ha kér rá).


Ha még közelebb engeded magadhoz annál rosszabb lesz mindkettőtöknek később. Pontosabban már csak Neked, ..bocs.


A sajnálat itt nem segít.

Hogy megesik rajta a szíved, az természetes, de az sem segít, csak ront a helyzeten.

Az érzelmi zsarolás mint szalmaszálba kapaszkodás, téged ki fog készíteni.

Utána fél életeden keresztül járhatsz pszichológushoz, és a leendő terveid egy családalapításra dugába is dőlhet.

Tehát messzebbre láss, mint a pillanatnyi helyzet.

Mert itt már keményen Te leendő életedről is szó van, a jövődről.


És Ő menni fog és már nem fog fájni Neki semmi, de Neked akár egy örök életre megrokkan az életed, mert Te még hosszú ideig itt maradsz.

Messzi távlatokban gondolkozz, ne a pillanatnyiban.

Mert ez most egy komoly csapda.

Még akkor is megrokkanna a pszichéd, ha jártatok volna komolyan. Még jobban.


Ezért csak emberséget illik gyakorolni, mert ez nem szerelem.

CSAK is segíts Neki, távolságtartással és egy pillanatig se veszítsd el a józanságod.

(ha ezt elutasítja bármilyen módon, akár sírással, zokogással, érzelmi zsarolással) - és bele mész, egyikőtökön se segítesz, csak rontasz.

2017. jan. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rendben de én ebbe már most is tönkre megyek hogy még él es abszolút már csak úgy tekintek rá mint barátra.egyszerűen csak nem értem hogy miért pont én. Azt sem tudom miért bízik bennem
2017. jan. 29. 00:57
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Én a helyedben azért megbizonyosodnék erről alaposan is.Egy előrehaladott stádiumnál azért már vannak árulkodó jelek.Bár valószínűleg igazat mond,bizonyosodj meg erről alaposabban.Amennyiben sajnos igaz ez,mindenképp vedd rá a kezelésekre,próbáljatok ki mindenféle alternatív gyógymódot,mègha elsőre hülyeségnek is hangzik,hisz ne feledd,csodák mindig léteznek.Én azt mondanám neked,hogy tartsd a három lépés távolságot tőle.Szenvedni fogsz,ha érzelmileg közel kerülsz hozzá.Persze attól még mrllette állhatsz meg érted,de itt egy kicsit önzőnek kell lenned,mert te életben vagy,és nem szabad tönkretenned az életed.Fel a fejjel addig is,és reméljük a legjobbat,ami csak ebből a történetből kifolyhat!!
2017. jan. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 holnaptegnapja ***** válasza:

Csak is STABILAN egyet értek # 4 -es válaszával.


Vigyázz Magadra és Ő is!

Nagyon.

2017. jan. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igyekszem köszönöm
2017. jan. 29. 01:31
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

"elmondta nekem hogy végső stádiumú rák beteg és hogy a kemot sem kérte már mivel felesleges lenne én szóhoz sem tudtam jutni. nem is értem miért mondta el nekem pont nekem mikor nem vagyunk közeli kapcsolatba. de ő továbbra is ugy tesz a suliban mint ha mi sem történt volna csak a szülei tudják és én."


Szerintem nem igaz, amit mondott. Végső stádiumú rákbeteg fizikailag nem képes arra, hogy iskolába járjon, tesiórán ugráljon, kilométereket gyalogoljon az iskolai cuccaival.

Ezen kívül, egy kiskorú/fiatalkorú nem mondhatja azt, hogy "nem kéri már a kemót" - ez azt jelenti, hogy legalább egyszer már kapott kemót. Megváltozott a külseje? A bőre szine, a haja, úgy általában a külseje?


Nem lehet, hogy csak azért hazudta ezt neked, hogy lerázzon? Mondjuk nagyon ostoba módszer, de, mint végstádiumú rákos, aki minden nap iskolába megy, majd egyedül elbuszozik a randi helyére, ez nekem kissé gyanús. Azt kivánom, bárcsak nekem lenne igazam.

2017. jan. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek a #7-es válaszolóval.Utána kellene nézned,hogy igazat mondott.Láttam már olyat,hogy valaki hazugságokkal akarja maradásra vagy éppen távozásra bírni a partnerét.Mindenképp bizonyosodj meg róla,mert tényleg sok a gyanús jel.Őszintén kívánom,hogy csak hazugság legyen.
2017. jan. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez nem rák, hanem kamaszkori világfájdalom. Ne rugózz rajta, kérdező.
2017. jan. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lett Veled, és a beteg ismerősöddel?
2020. okt. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!