Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Word alkalmazásban a keresés...

Word alkalmazásban a keresés és csere menüpontban ki vettem véletlenül a v betűket a szövegből és le mentettem. Jó hosszú szöveg. Vissza lehet hasonlóképp tenni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 28. 10:24
 1/9 Dongaben ***** válasza:
Igen, ugyanígy.
2016. aug. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dongaben ***** válasza:
Ja, bocs! Nem olvastam végig...Nyomsz egy jobb gombot a fájlra/tulajdonságok/előző verziók. Innen még vissza lehet állítani.
2016. aug. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ezt nem értem. Honnan tudja hol voltak a v betűk? Meglévő karakterek ki vevése annyi hogy be illesztem a karaktert itt véletlenül a v betűt másolta be. Majd ki vette az összeset a szövegből. Ráadásul ki léptem mérgembe és így a vissza funkciót is el lőttem. Ha most be illesztem a v betűt a csere mezőbe nem világosodik ki még az oké sem mivel nincs v betű a szövegben. Tehát nem tudom hogy értessem meg vele hogy most vissza szeretném tenni. Méghozzá az összes szóba ahonnan ki vette.
2016. aug. 28. 10:36
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja am most látom hogy írtál. Hát rá mentem és azt jelzi hogy nem áll rendelkezésre előző verzió.
2016. aug. 28. 10:38
 5/9 Dongaben ***** válasza:
Az elég kellemetlen... Ilyet még nem próbáltam...de lehet, hogy az átmeneti fájlokat is vissza lehet állítani valamelyik fájl visszaállító programmal... Ha nem, akkor sajnos Hamupipőke munka...
2016. aug. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szirty ***** válasza:
A helyesírás ellenőrzővel még vannak esélyeid.
2016. aug. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hogy érted?
2016. aug. 28. 11:19
 8/9 Szirty ***** válasza:

Ha jól értelmezem, a problémád az, hogy egy szövegből valahogy (véletlenül) a "V" betűket, és szeretnéd visszaállítani az eredeti szöveget.


Feltételezve hogy a szöveged magyar nyelvű ahogy a Word is, indítsd el a helyesírás ellenőrzőt, Meg fog találni minden szót amiből hiányzik a V betű és ha akarod visszateszi.

2016. aug. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kössz :)
2016. aug. 28. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!