Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan küzdjem ezt le? Miért...

Hogyan küzdjem ezt le? Miért jövök zavarba ha meglátok valami ismerőst?

Figyelt kérdés

Ha találkozok valahol pl. az utcán összefutok valami ismerőssel, baráttal akivel régóta nem találkoztam akkor mindig elvörösödök, zavarba jövök és hülyén viselkedek, miért? Mit tehetnék ellene? :'( Mi az oka?

Az addig oké hogy ha olyannal találkozok akivel csak köszönünk egymásnak, de közelebbi emberekkel akikkel leállok beszélgetni (de amúgy semmi kedvem és menekülnék) mindig ez történik.

Hogyan küzdjem ezt le?

Szoc. fóbiás vagyok kissé alapból, nem vagyok egy társasági ember. Mit tegyek?


2017. jan. 30. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem erről egy szakembert kéne megkérdezned. Csak ő fogja tudni a megoldást.
2017. febr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Meridian555 válasza:
Ha túl sok időt töltesz egyedül ez a probléma automatikusan jelentkezik. Keresd a kapcsolódást az emberekkel és ne csak a felszíneseket. Eleinte zavaró lehet mert az elméd túlságosan beállt arra hogy mindig azt teszed amit te akarsz, de a kitartás meghozza az eredményt.
2017. febr. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Magamra ismertem, én is ugyanígy érzek! Lehet, hogy írok privátot.
2017. márc. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!