Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Velem van a gond vagy az...

Velem van a gond vagy az összes többi emberrel? 17/L

Figyelt kérdés

Nem bírok emberek között lenni. Busz, vonat kizárva.

Iskola kizárva.

Szórakozóhely kizárva.


Nem bírom elviselni mikor valaki csúnyán beszél velem, de nem arra gondolok mikor egy ismeretlen beszól hanem arra mikor egy olyan ember szól be vagy beszél velem csúnyán akit kedvelek.

De onnantól hogy csúnyán beszélt velem egyszer már semmi nem lesz olyan mint azelőtt. Úgy érzem nem tisztel engem, és akarva akaratlanul megharagszok rá, de nem is hanem inkább semmibe veszem.

Lelkileg kivagyok nem tudom mivan velem.

Mar szomorú zenét se merek hallgatni mert attól hogy imádom őket még csak szomorúbb leszek.

Barátaim nincsenek.....Sajnos tényleg rossz ember ismerő vagyok és akibe megbízok az elárul, kibeszél.


Mit kéne tennem hogy kevésbé fájjon az élet?

17/L


2017. febr. 2. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Hasonlóan nehezen viselem a tömeget, és azokat is, amiket leírtál.

Jelenleg ott tartok, hogy van pár haver, aki esetében már megszoktam, hogy néha paraszt módjára nyilatkoznak a másikról, egyébként pedig próbálok olyan helyeken barátokat keresni, ahol nincsenek sokan.

Ha szeretnél beszélgetni, írhatsz privátban is

22/F

2017. febr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%
Mert személyiségzavaros vagy, menj el és kezeltesd magad mert így csak a társadalom selejtje vagy aki semmire se használható, csak lopja az energiát a valamire való polgároktól, mert te nem vagy se zseni, se elismert tudós, amivel tudnánk kompenzálni ezeket a rögeszméidet, így csak púp vagy az emberiség vállán.
2017. febr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy feltétlenül személyiségzavart kell egyből rásütni. Simán el tudom képzelni a kérdezőről, hogy csak nem a megfelelő emberek vannak a környezetében, és ettől van tartósan rosszul. Csak megfelelő társaság - vagy mivel nem bír emberek között lenni, 1-2 közeli barát - kérdése az egész, ha simán csak elvadultabb emberek között van most.


#1 voltam

2017. febr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Mindkettő, de e témában te vagy bakis.


Tudatos élet kéne kezdj és mindent újragondolj, átnevelned magad.

2017. febr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én elgondolkoznék azon, hogy felkeresem a sulipszichológust. Vagy ha azt nem akarnám, akkor előbb megpróbálnék egycsaládtaggal beszélni (ha van, akivel lehet.) Persze kérdés, hogy őket mennyire bírod társaságként, és a sulipszichológus persze idegen, de ő biztos segíthet.
2017. febr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hozzá kell szoktatni finoman magad az ilyesmihez. Ne törődj bele hogy na te ilyen vagy és kész ezért beragadsz egy életre a négy fal közé. Ne úgy indulj neki valaminek hogy milyen rossz dolog sülhet ki belőle, hanem hogy milyen jó. + esetleg találj magadnak egy szerelmet, az megváltoztat.
2017. febr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!