Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek egy emberrel lesz...

Szerintetek egy emberrel lesz valami különösebb, ha bezárják egy üres terembe délután és másnap délelőtt találnak rá?

Figyelt kérdés

Mikre lehet számítani? Mik lesznek az ember kisseb vagy nagyobb bajai, gondjai, kényelmetlenségei?

Köszönöm a válaszokat!



2014. dec. 14. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő. Valószínűleg nem lesz túl boldog, s ha nincs szerencséje akkor rájön a cifra, s muszáj valahova a sarokba ürítenie. Ha valamilyen betegsége van és rohama lesz, de nincs kéznél a gyógyszere akkor meg is halhat.


Egy tökéletesen egészséges embernél valószínűleg nem lenne semmi fizikai, de valószínűleg túl sok lelki következménye sem. Azonban ha bosszút akarsz állni valakin, akkor ne így tedd.

2014. dec. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem ez sok mindentől függ.


Nem mindegy hogy éhen zárnak be, vagy előtte ettél egyet. Esetleg álmos vagy és végig alszod azt a fél napot. Vagy hogy tök sötétben vagy, hidegben, vagy 45 fokos nyári melegben. Esetleg van valami a teremben amivel lefoglalod magad, vagy tök üres.


Ha engem bezárnának egy sima terembe, akkor tény hogy megb..szna az unalom, de másnapra el is felejteném a dolgot.


Állítólag amitől hamar ki lehet készülni, ha egy sötét szobában, teljes csendben vízben lebegsz. Mert se nem látsz se nem hallasz, és még a térérzéked is teljesen elveszíted.


Vagy volt sötét bunkeres teszt 2 nappal is:

[link]


De ezek kifejezetten inger megvonásos tesztek, átlag ember kibír 1 napot bezárva.

2014. dec. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem bosszú, hanem tegnap láttam egy filmet, amiben egy embert bezártak és elgondolkodtam, a való életben ez hogy nézne ki ha mondjuk így tennének az emberrel egy ilyen időintervallumban.


Köszönöm a válaszokat!

2014. dec. 14. 23:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de melyik volt ez a film? Érdekesen hangzik. Vagy a Buried volt?
2014. dec. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

sokan idegbetegek lennének, van aki nyugodtan kivárná amíg kinyitják...van aki kitörné az ablakot és kimászna...


egyén függő a dolog...

2014. dec. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!