Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Láttatok már olyat, hogy...

Láttatok már olyat, hogy valaki a saját kérdésére választ írt magának?

Figyelt kérdés
Azért, mert nem tudta, hogy kijelzi, ha a kérdező kommemtel.
2017. febr. 2. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem.
2017. febr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Én már láttam ilyet.


Alapból vannak akik itt élik ki magukat. Például van egy "köcsög a főnököm" kérdező, aki mindig valami kamu szituációt talál ki, vagy a wartburgos kérdező, stb.


És nem egyszer volt olyan, hogy a kérdező összekeverte a felhasználókat, és a kérdésen belüli kommentjét véletlenül másik névvel írta be, vagy konkrétan a saját kérdésére adott helyeslő választ... :D

2017. febr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább olyat láttam, hogyha valaki vitába keveredett és nagyon leoktatták, akkor hirtelen ott termett még 1-3 olyan profil, akiknek teljesen megegyező volt az írásképük és ugyanazt kezdték el fújni.
2017. febr. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Láttam pàr napja éa nagyon gàz volt. Kb arról szólt a kérdés, hogy rendes, kedves csajszi a baràtnője, de a kocsit mindig összeszemeteli. Mit csinàljon vele? Majd megvàlaszolta magànak, hogy szakítania kéne vele. Nagyon gàz, hogy valaki gyakorin keresi az ônigazolàst. Ha szakítani akar, akkor szakítson, ne ilyen mondvacsinàlt indokokkal takarózzon.
2017. febr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolso, ez hatalmas :))) Meg is talaltam, olvassatok, a 6. kommentet aranyba kene foglalni XD

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyutt..

2017. febr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fatal_3rror_ ***** válasza:
XD
2017. febr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!