Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha álmomban gyilkolni szoktam...

Ha álmomban gyilkolni szoktam akkor azt valóságban is megtenném?

Figyelt kérdés

Ma is azt almodtam hogy 4 ferfit késeltem meg mert erőszakosan közeledtek felém ezert csak önvedelemből tettem

19L ezt a valóságban biztos nem tudnám megtenni mert elég törékeny tipus vagyok de félek hogy a valóságban is megtudnám tenni


2017. febr. 3. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem. Én is mindig verekedek, gyilkolok, lövöldözök az álmaimban hogyha valaki belém köt. De valóságba nem csinálnák ilyet, csak végszükség esetén.

Mondjuk egy-egy jó verekedést sokszor bevállalnák

2017. febr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem, nekem nagyon erőszakos és "furcsa" álmaim vannak néha, egyszer pl. azt álmodtam, hogy megöltem a családom erőszakos módon aztán feladtam magam, évek múlva kikerültem a börtönből s nagyon bántam amit tettem O-o

De ezenkívül még sok ilyen gyilkolós álmom van, még olyan is amiben engem gyilkolnak, de attól még életemben nem tennék semmi ilyesmit :) Sőt, ezek általában nálam "rémálom" kategória.


A valóságban egyikünk sem tudná megtenni szerintem, maximum ha nagyon az életed függ tőle, de szerintem ha törékeny lány vagy eleve nem mész olyan közegbe, hogy az életedért kelljen harcolni. Ölni szerintem nagyon nehéz úgy, hogy nem a túlélésért teszed.

2017. febr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogy is. Én évekkel ezelőtt álmomban feldaraboltam anyukám Hitler utasítására, de a valóságban sosem tenném meg
2017. febr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jesszus:D
2017. febr. 3. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!