Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy magyarország...

Miért van az hogy magyarországon egyre kevesebb embernek van szőke haja és világos szeme, bőre?

Figyelt kérdés
régebben jóval több embernek volt.

2017. febr. 5. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Forrás? Amúgy az is közrejátszhat h manapság már nem csak a szőkítés tömeges de a koromfeketére vagy pirosra festés is.
2017. febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Mert egyre több a cigány és mindenki keveredik velük.
2017. febr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legtöbben feketére festik.
2017. febr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szőke kék szemű fehér bőrű vagyok, de ez inkább az északiakra jellemző, nem ősi magyar vérből jön.
2017. febr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
100%

A sötét szín dominánsabb mind szem, mind haj tekintetében. Előfordulhat hogy egy adott időszakban kevesebb recesszív tulajdonság öröklődött egy adott csoportban.

Amúgy eredetileg én is szőke vagyok, kék szemmel, fehér bőrrel és nekem is vannak északi felmenőim.

2017. febr. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert sokaknak bebarnul, megváltozik. Talán a klímaváltozás miatt is, mert másfajta napfény jut a szembe és a bőrre... de szakember biztos tud rá megfelelő választ adni :)
2018. aug. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!