Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek Miki vagy Laci...

Szerintetek Miki vagy Laci örökölte jobban Fekete László génjeit? Szerintem Miki.

Figyelt kérdés
A ti véleményetekre is kiváncsi vagyok.

2017. febr. 6. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A Barátok köztből? Szerintem inkább Bartha Zsolt.
2017. febr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő a fia? Akkor ugyanannyira. Mindketten megkapták génkészletének a kb a felét. 23 pár kromoszóma minden párjából egy-egy darabot.
2017. febr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1: ez nagyon jó :D Nem tudom, miért, de nekem is a Barátok közt jutott rögtön eszembe, pedig gyerekkoromban néztem utoljára :)
2017. febr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen mind a kettő a fia, van egy harmadik is de az teljesen az anyjára hasonlít.
2017. febr. 6. 13:21
 5/5 anonim ***** válasza:
93%

Mindegyikük egyformán örökölte a manipulácós képességét az apjuknak.


Egy egész országot megvezetnek már 20 éve a kamu szövetségükkel. Fekete László és Fiai soha nem nyertek egyetlen erősember versenyt sem a saját szövetségükön kívül.


A saját szövetségükben pedig:


Csak azok indulhatnak akiket meghívnak. (náluk gyengébbek)

Csak az erősségeikre építik a számokat (nem véletlen ugyan azok mindig)


Tehát soha még egy országos bajnokságot sem nyertek. Csak saját erősségeikre rendezett saját rendezésű meghívásos versenyeket nyertek. Soha semmi mást.


De sajnos a sporthoz nem értő emberek (ország 98%-a) ezt nem tudják, ahogy a szponzoraik sem. Így milliomosként élnek a szponzoraikból már 20 éve.

2021. dec. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!