Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mit szóltok, ahhoz, Hogy Cseh...

Mit szóltok, ahhoz, Hogy Cseh Laci beszólt Cserrasztó Dávidnak a Syma csarnokban?

Figyelt kérdés
ilyet szólt, hogy ő nem kezdett el szaladni az első visszafelé menő géphez, mikor nem sikerült neki a 200 pillangó, persze szerintem jól tette, hogy kimondta

2016. aug. 25. 01:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igaza van. A Verrasztó gyereket egyébként is utálom, menthetetlen nagy tahó, nyilvános rendezvényen megüti a társát és az edzõt, bemutat a kamerának egy versenyen és most még ez is. Senki normális ember nem haragudott volna rá, ha nem az új Phelpsként tér haza, na de hogy meg se próbálja, az nonszensz. Nem ezért kínlódtak vele az edzõi és az állam sem nyaralni fizette be Rióba, hanem küzdeni. Szégyent hoz ránk ezzel az alpári suttyó viselkedésével.
2016. aug. 25. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ez a megütés, hogy volt?

meg még egykori párját Mutina Ágnest is megcsalta egy kis 16 évessel

2016. aug. 25. 06:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyurta Dani öccsét ütötte meg, mert az gratulált az akkori csajának (asszem pont a 16 évesnek) SMS-ben az eredményéhez, aztán mikor jöttek volna a többiek, köztük az edzõ, akkor õket is. Persze nem tudhatjuk, pontosan mi állt abban az SMS-ben, de egy nyilvános rendezvényen ilyet akkor sem lehet csinálni. Rendezzék le a kulisszák mögött.
2016. aug. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen megnéztem, vele csalta Mutinát [link]
2016. aug. 26. 01:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!