Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok e szeretetről...

Mit gondoltok e szeretetről szóló idézetről?

Figyelt kérdés

"Szeretni nem annyit jelent, mint egymás szemébe nézni, hanem azt jelenti: együtt nézni ugyanabba az irányba." (Antoine de Saint-Exupéry)


Nem vagyok oda az idézetekért, de ez nagyon megtetszett. Én is úgy érzem, hogy azokat az embereket tudom igazán szeretni (akár barátilag, de akár szerelemről is legyen szó), akik hasonló világnézettel rendelkeznek, mint én.


2017. febr. 6. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy értem, hogy nem folyton egymással foglalkozunk, hanem együtt, közös célokat valósítunk meg.
2017. febr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, ez is benne van.

De ahhoz, hogy könnyen találjatok közös célokat, nem árt, ha hasonló az életfelfogásotok. Mert ha teljesen más dolgok fontosak számotokra, akkor nem olyan könnyű közös célokat találni.

2017. febr. 6. 21:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is úgy értelmezem ezt az idézetet, ahogy a legelső hozzászóló.

A hasonló világnézet pedig nekem is fontos, főleg ha valakivel vannak közös célok vagy összekötnénk az életünket, de a szeretet azért ezen simán túl tud lépni. Nálam legalábbis ez a helyzet.

2017. febr. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!