Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Bizalomról. Kapcsolatokról,...

Adriennurge kérdése:

Bizalomról. Kapcsolatokról, szeretetről szóló könyvek? 17/ L

Figyelt kérdés

2015. júl. 19. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szinte minden YA és NA regény központi témája az általad felsorolt 3 dolog. :) De írok címeket, hátha valami megtetszik. :)

Rachel Van Dyken: Egyetlen

K.A. Tucker: Tíz apró lélegzet

Colleen Hoover: Slammed, Point of retreet, Hopeless, Loosing hope (ezek mind megjelentek magyarul, csak én az angol címeket írtam, mert nem jut eszembe a magyar)

Jessica Park: Szeretni bolodnulásig

J. Lynn: Várok rád

Geyle Forman: Csak egy nap, Csak egy év

Rainbow Rowell: Eleanor és Park

Sarah Dessen minden könyve

Jessica Sorensen: Callie, Kayden és a véletlen; Callie, Kayden és a megváltás

Katja Millay: A nyugalom tengere

Sherry Gammon: Szerethetetlen-trilógia

J.A. Redmerski: A soha határa; Az örökké határa


Ezeknek főként a bizalom és szerelem a témája, remélem, nem baj, hogy nem kifejezetten csak szeretet. Szerelmes regények, de nagy a hangsúly bennük a karakterfejlődésen és a problémák megoldásán - amelyek szinte mindig magánéleti, családi jellegűek, vagy múltból maradó, feldolgozatlan tragédiák.


Mindet megéri elolvasni, a humor sem szorul háttérbe, és a főszereplők nagyon szerethetők. Remélem, segítettem. :)

2015. júl. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Sokat segítettél !
2015. júl. 22. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!