Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy telik egy napod miután...

Hogy telik egy napod miután haza érsz iskolából?

Figyelt kérdés
Sportolsz?

2015. szept. 23. 05:50
 1/6 anonim ***** válasza:

én idén kezdtem az egyetemet. kozepsuliban hazaertem, ettem, gyorsan megtanultam es találkoztam a parommal(utolsó 2 év így telt). amikor nem volt párom, mindig halogattam a tanulást.de ha volt, így a magam érdekében gyorsan végezni akartam.. így lettem kitűnő, kitűnő érettségivel.. 17:00-22:00ig egyutt voltunk minden hétköznap. megterhelo volt, de sikerül így is a suli :).

most egyetemen reggel szoktam tanulni órák előtt, mert este 7-8ig vagyok. utána szintén egyutt vagyunk.

sportolni nem szoktam, csak a kötelezőt. de sokat setalok napi szinten van amikor osszesen több órát+néha biciklizés

2015. szept. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én heti 3szor járok délután. Előtte itt ülök és netezek, utána hazaérek este és eszek, játszok (ps3, ps4). Sportolni nem szoktam. Amikor nincs suli olyankor takarítok, főzök, és sokat játszok. :)
2015. szept. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát nekem iskola már rég volt :D


Általánosban még nem volt gépem, így legtöbbször hazaértem, 1-2 körül, megnéztem a délutáni sorozatot/mesét, ami épp volt, akkoriban ment a dragonball, meg mindig volt 1-1 jó sorozat, csak később jött be a Mónika show és társai.


Ezek alatt megcsináltam az írásbeli házikat, általában 3-4, maximum 5 óra fele már kész voltam, soha nem kellett este tanulnom.


De volt hogy kevesebb dolgom volt, akkor haverokkal mentünk haza, beugrottunk hozzájuk, vagy estefelé lógtunk a ház előtt. Volt a környéken régi lőtér, meg homokbánya ott is rengeteget voltunk. De sokat horgásztunk, bringáztunk.


Vagy nagyon sokat olvastam, ha nekiálltam egy könyvnek, akkor órákig le sem tettem, maketteket is csináltam, de volt hogy a kertben voltunk rengeteget.


Szakközépben már 3-4 felé értem haza, de volt hogy előkészítőkre jártam, akkor volt 6-7 is, ott általában gépeztem. Rengeteget gépeztem, bár ez még az internet előtti korszak volt, amikor csak játékaim voltak, meg volt 1-2 haverom akikkel folyton együtt lógtunk tulajdonképpen.


Tanulással szakközépben sem szenvedtem, tv mellett mindent megcsináltam, esetleg ha valami húzósabb volt, akkor 7-ig tanultam, de az esti híradónál már kb sosem kellett. 1x volt hogy hajnalban felkeltem fogalmazást írni, az is azért, mert sosem tudtam "kényszerből" oldalakat süketelni, de akkor épp beugrott valami, és írtam :D

2015. szept. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Egyetemista vagyok, így nincs rendszeres napi rutinom, mert minden nap máskor érek haza. De általában hazajövök, eszek, ha nincs mit, akkor főzök, tornázok vagy itthon vagy lent a játszótéren, zuhany, tanulás/olvasás/gépezés, vacsora, olvasás, alvás.
2015. szept. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Tanulok, aztán kimegyek a lovamhoz mindennap edzésre
2015. szept. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Suli után jártam még boxra, az már nincs már csak gitározok plusz péntekenként néha próbánk van. Egyenlőre még vezetni szoktam menni, jogsira. Hazaérek felnézek netre beszélgetni utána olvasok/gitározok/tanulok valamennyit na meg tornázok-amit az utóbbi 2 hétben elhanyagoltam. Sokat kajálok meg elszöszmötölöm az időt. :D Tv-t abszolút nem nézek, haverokkal szoktam még találkozni. Takarítani sem szoktam valami sűrűn, nincs rá végképp időm, késő délutánonként járok haza. 17/L :)
2015. szept. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!