Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretném meghívni egy Youtube...

Szeretném meghívni egy Youtube csatorna tagjait, nem tudom, ki mennyire ismeri őket ( Neebs Gaming) ide Debrecenbe, , szeretnék találkozni velük, meg szerintem jó lenne a varosnak is, mert akkor terjedne a híre, Hogyan csináljam, vagy jó ötlet-e?

Figyelt kérdés
2017. febr. 7. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Az utazásukat gondolom fizeted?
2017. febr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja hogy ezek külföldiek. Ugye nem gondoltad komolyan hogy az USA-ból ide jönnének Magyarországra?
2017. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Segítek: nem fognak külföldről Dbrecenbe jönni.

A jegyüket oda-vissza te állnád? Beszélsz elég jól angolul? Fizetnéd a szállásukat + költségeket?

Minek terjedne a híre? Debrecennek? Nem hinném. A csatornánK? Van 1 millió feliratkozójuk, megoldják maguktól.

2017. febr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1.lépés megtudod az elérhetősüket pl: e-mail cím.

2.lépés vagy te,vagy egy ismerősöd megírja nekik angol nyelven a levelet.A levélben bemutatkozol,mellékelsz magadról fényképet,mellékelsz fényképet arról,hogy ők hol lennének,és hogy hogyan is szeretnéd ezt a találkozót.Természetesen szépen illedelmesen fogalmazod meg a levelet,hogy ha őket is érdekelné.Megadod a telefonszámodat is,és lényegében úgy fogalmazod meg a levelet,hogy nagy megtiszteltetés lenne számodra stb.És ha rajtad kívül van több Debreceni rajongójuk is azokkal is felveszed a kapcsolatot,közös fénykép,hogy mégis lássák hogy miről van szó.És ez teljes mértékben önköltséges ! Neked kell állni az utazást ide,és vissza plusz a szállást,étkezést.

3.lépés ha nem reagálnak,vagy azt válaszolják hogy köszönjük,de inkább most nem akkor is írj még egy e-mailt,hogy köszi a választ akkor majd legközelebb.

2017. febr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4# válaszoló vagyok.A kiadásokat csökkentheted ha egy teremben lenn ez az egész,és jegy eladás.Így visszatérül a befektetett pénz.Természetesen előtte kell reklámozni pl rádióban,újságokban,internetes felületeken.Magyarán ezt meg kell szervezni marketing téren.Akár egy fél évbe is beletelhet amíg időpontot egyeztettek,helyszínt stb.És tudnod kell azt is hogy bármi közbejöhet,és akkor lemondják.Egyszerűbb lenne neked kimenni,és találkozni velük...
2017. febr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, gondolkodtam mindegyiken, szallas, meg útiköltség, akkor szerintem ez még ráér.
2017. febr. 8. 06:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Felejtsd el.

Hány éves vagy? Mert szerintem 18 alatt, úgy pedig a költségek fizetése nulla esélyes.

2017. febr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekik még Budapest is olyan mintha valami kiskunricseröcsögei 1000fős faluba hívnád le őket, nem hogy Debrecen. :D
2017. febr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!