Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne elkezdeni? Titeket érdekelne egy ilyen csator a?

Figyelt kérdés

Bocsánat ha rossz kategória, csak a zene kategóriában félek hogy nem nagyon válaszolnának.


Már egy ideje gondolkodtam hogy szeretnék elkezdeni egy Youtube csatornát ahol dalokat játszanék gitáron fingerstyle stílusban. Nem akarom magamat mutatni szóval a daloknál egy kép lenne (Mindig más hogy picit változatosabb legyen). Ezeket a képeket én rajzolnám. Lenne pop, rock, metál, magyar és külföldi, és persze amit az emberek kérnek. Félig magyar, félig angol lenne főleg mivel nem vagyok profi angolból (de igyekszem). Az életkorom miatt nem akarom magamat mutatni, nem szeretném hogy a gyerekutáló mindenbe belekötő emberek rámszálljanak.

Szerintetek érdemes lenne belekezdeni? A válaszokat előre is köszönöm!


13/L



2017. jan. 1. 16:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Vágj bele, rossz nem történhet, ha meg valami lenne max letörlöd a videókat és éled továb az életed.
2017. jan. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Bocsánat elírtam: Titeket érdekelne egy ilyen csatorna?*


A helyesírási hibákért elnézést kérek. Nem vagyok profi telefonon írásból. Próbálok odafigyelni de van ami az én szememet is elkerüli.

2017. jan. 1. 16:08
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha eleg ugyes vagy en neznem.
2017. jan. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Csak attól félek hogyha nem sikerül akkor majd középiskolában/egyetemen vagy akárhol valaki látta a videóimat és hát az elég kellemetlen lenne. Meg van egy sorozat ami 'A világ legrosszabb videósai' néven fut.. és oda sem szeretnék bekerülni.
2017. jan. 1. 16:10
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
az ötlet jó! ha az átlagosnál jobban rajzolsz és gitározol, akkorérdemes belevágni. engem érdekelne. fuss nicknév alatt, ne mutasd az arcod, ahogy tervezted. így kevésbé tudnak téged azonosítani vele, és ha mégis, ez szerintem abszolút vállalható dolog lesz később is.
2017. jan. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Csináld állnéven. Akkor senki sem fog rájönni hogy te vagy az, csak akinek te elmondod.
2017. jan. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Állnév és szerintem a kamera vegye a kezed miközben játszol, az arcodnak nem kell látszania, de így sokkal érdekesebb. Ha elindult a csatorna írj ide egy linket, szívesen megnézném!
2017. jan. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
El kell kezd!
2017. jan. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb ötlet, ha azt veszed, ahogy játszol és kb tutorial videót csinálnál. A név miatt meg legyen fantázianév.
2017. jan. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A legrosszabb yt videósai közé retardáltak mennek, akik így írnak: pls like a videomra kozsi

Te meg ezektől elég távol állsz és van egy ötleted miről csinálsz videót, 100% hogy nem fognak téged csesztetni ezért.

2017. jan. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!