Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is szomorúak szoktatok...

Ti is szomorúak szoktatok lenni ha valakivel beszélgettek pl itt gyakorin, email-ben, facebook-on és egy idő után abbamarad a beszélgetés? (netes emberekre gondolok)

Figyelt kérdés
2017. febr. 8. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Akivel igazán jókat beszélgettem, azokkal nem halt el, legfeljebb ritkult a levélváltás.

Nem veszem amúgy nagyon a szívemre, ha nem írnak, mégiscsak van rendes, offline életük, valódi barátokkal.

2017. febr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Ha nincs több üzenet, akkor valószínűleg már nincs miről beszélni. Én is leveleztem itt egy-két emberrel, de kihalt a beszélgetésem azt ennyi. Nem találtam szomorúnak a dolgot. Mondjuk én voltam az aki nem írt többet, mert ha már nincs miről beszélni, akkor kár erőltetni, másrészt ahogy az első válaszoló is mondta azért vannak emberek (pl én is) akiknek van offline életük.
2017. febr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem keserít el. Általában én hagyom el az ilyen beszélgetéseket, mert terhemre vannak. Teljesen idegen emberek keresnek véletlenszerűen, mert fiatal nő vagyok. Kell a halálnak.
2017. febr. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Régebben igen.Ma már nem.Nyitott vagyok mindenki felé,várok egy ideig,de ha látom,hogy már nem veszi a lapot,akkor visszavonulok.Azoknak az embereknek meg ma már én sem válaszolok akik anno nem válaszoltak vissza, leráztak,semmibe vettek.A sors okkal távolitotta el őket az életemből.Jobb is igy.
2017. febr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú leszek, de megértem, mert az emberek többségének valódi élete is van :)
2017. febr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem leszek szomorú. Mindennek oka van, egy találkozásnak, de egy végnek is...
2017. febr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!