Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnék megtanulni vidámnak...

Piriiiii kérdése:

Szeretnék megtanulni vidámnak lenni, mindentől függetlenül. Mit kell csinálni hozzá?

Figyelt kérdés
2017. febr. 8. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha mindentől függetlenül lenne egyszerű recept a vidámságra akkor az alkoholipar már rég megszűnt volna. Meg kell találni azt\azokat a dolgokat amiknek lehet örülni. [/napi közhely]
2017. febr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:(
2017. febr. 8. 22:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért ez nem igaz! Vannak receptek, csak sokkal egyszerűbb mást használni! Én mindig boldog vagyok, mindig nevetek. Sajnos nem ment ez mindig olyan könnyen, sok helyen laktam mivel a szüleim másodikos koromban elváltak. Nekem egy dolog vált be, mégpedig az, hogy a pillanatnak élek, élvezem a pillanatot. Hülyén hangzik de hidd el működik:) mindig azt csinálom ami abban a pillanatban boldoggá tesz, és nem érdekel mások véleménye! És emelett, ha van egy vidám pillanat napközben, akkor azt ameddig tudom kiélvezem. Legyek bárhol. A legfo tosabb dolog hogy jól érezzem magam (természetesen legális keretek között). Minden olyan dolgot, ami nem tesz boldoggá, azt vagy elkerülöm, de hogyha nem lehet elkerülni, akkor próbálok arra gondolni, hogy mit tudok élvezni benne, vagy hogy ha végeztem milyen jól fogom magam érezni mert nem kell azt csinálni amit nem szeretek.


Szóval röviden! Minden jó pillanatot élvezz, ne félj mosolyogni, és ha vannak olyan személyek akiket nem szeretsz, ne állj szóba velük! Sz*rd le őket. Olyanokkal vedd körül magad, akik társaságában boldog vagy! És a legfontosabb! Magasról sz*rd le mások véleményét!:)

2017. febr. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megmondom mit kell csinálni: elfogadni önmagad. Ennyi.


Hogyan kell?


1 - lefosod mások véleményét


2 - használod az agyad, gondolkodol, nem csak vagy mint egy zombi a nagy büdös semmibe


3 - nyugodtan beszélj saját magadhoz - ahogy egy idegen embert, úgy saját magadat is meg kell ismerned (mert ha ilyen kérdést felteszel, akkor kb fogalmad sincs róla, hogy ki vagy)


4 - utóbbitól fejlődni fog a személyiséged, és voálá -> elfogadtad önmagad = boldog vagy


Na. Olyan nehéz volt ez?

2017. febr. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!