Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akinek nagy a mellbősége - a...

Akinek nagy a mellbősége - a mindennapokban ez mennyire zavaró? Meg lehet ezt "szokni" úgy, hogy természetesen lehet kezelni az ezzel járó helyzeteket?

Figyelt kérdés
Úgy értem a kérdést, hogy azok a lányok, akiknek nagy a mellméretük, egyrészt ki vannak téve az állandó bámulásnak, az öltözködésüket ez befolyásolja, de egyébként is sok minden tevékenységet nehezít. Hogyan lehet ezt úgy kezelni, hogy ne ez legyen az elsődleges?

2017. febr. 9. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Én 85G kosaras vagyok. A hason alvás felejtős,a melltartóim irtó drágák. Sportoláskor egy sportmelltartóra egy nagyon szoros top kell.

A bámulást már megszoktam, hál Istennek a gyerekes beszólogatások is megszűntek. A hátam gyakran fáj,max. 2 hetente hátmasszázs. Szex közben élvezem leginkább,hogy ekkora.Nem kissebbìttetném meg,bár lehet,hogy 1-2 évtizeden belül fel kell varratnom. Most még nem veszélyes. 34/n

2017. febr. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

95/C

Mindig nagymellű voltam, így nekem megszokott. Csak az a gond, hogy sok felső előnytelen, meg nagyon sokat kell keresgélni mire kapok egy jó melltartót. Beszólogatásokkal nem foglalkozom, szerintem egy csinos kis mellű is kapja a beszólogatásokat. Nekem nem fáj a hátam, sportolni meg szorosabb melltartót veszek fel. Ha nem félnék a fájdalomtól kicsinyíteném. De ez van. Nekem a sors nagy cicikkel áldott meg.

40/N

2017. febr. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem majdnem száz kilósan volt 95C. Már egy csomót leadtam, így is 85E.


Kérdező, nem zavar. Ezt szoktam meg. Ha hirtelen összemenne, akkor lehet, hogy felborulna az egyensúlyom. 😀

2017. febr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ma 13:46

Lehet te majdnem 100 kilós voltál, én nem annyi vagyok. Igaz elvagyok hízva de nem 100 kilós. 153 cm magas vagyok, és 78 kiló.. Lehet megleplek de van akinek genetikailag nagy a melle. A húgom 54 kilós 160 cm, és neki 85-a melle..Rá aztán végképp nem lehet mondani, hogy kövér lenne.

2017. febr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat elírtam. Nem 153 hanem 163 cm magas vagyok..
2017. febr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Senki ne pontozzon le, vagy közösítsen ki, de leszbikusként utálom, ha a pasik megbámulnak a mellem mérete (75B) miatt.

Direkt azért is veszek fel szolidabb felsőt, ha megyek valahova, vagy suliba.


15/L

2017. febr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha teljesen őszinte akarok lenni, akkor szép lassan, "természetesen" szoktam bele, mert már nagyon kicsi koromban is a méreteimhez képest nagy melleim voltak. Persze, sok minden nehezebb vele, de mire bele is gondoltam, már bele is szoktam. Azt persze szoknom kellett, amikor már voltak ismereteim a szexualitásról, és feltűnt, hogy sok férfi elég tahó módon kocsányon lógó szemekkel bámulja a melleimet, akkor is, ha hozzájuk beszélek. Ma már sajnos ezt tök természetesen kezelem :(. Az, amit máig elég nehéz volt feldolgozni, hogy zárt felsőben egyetemi vizsgán a tanár bámulta a mellem, amikor én meg a szemébe nézve mondtam az anyagot.


Öltözködésemet annyiban befolyásolja, hogy 1) egy csomó nyári ruhadarabot nem tudok felvenni, mert kilátszik belőle a melltartópánt, és sajnos lógnak a melleim, tehát a pántnélküli sem játszik, 2) az én méretemben (plus size: felül, szűkebb fazonokból 46, nadrágban 44) pl. elegáns ruhákból ami alól nem néz ki a melltartópánt, az esetek többségében a boltokban ízléstelen vagy öregasszonyos.


Futni sokáig nem tudok, mert nem kapni a méretemben normális sportmelltartót, és a legjobban tartó sima melltartóban is leng vmennyire a mellem... ami meg fáj egy idő után.


De nem hiszem, hogy ez lenne az elsődleges gondom bármi ilyen téren, már megszoktam szép fokozatosan.

2018. máj. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7. vagyok:


amúgy ilyen 80-90E, néha F kosár.

2018. máj. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!