Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Ha megismerkedt...

Fiúk, férfiak! Ha megismerkedtek egy lánnyal, nővel a neten, és megmondja nektek azt, hogy melyik kerületben lakik vagy melyik városban, akkor utánajártok a lakhelyének?

Figyelt kérdés

Mert mondjuk az utcát és házszámot természetesen nem mondja meg, de azt igen, hogy melyik városban, faluban, esetleg még melyik kerületben lakik.

Mert nekem párszor volt ilyen, hogy megismertem embereket az interneten, és volt két fiú, akiket a beszélgetés után néhány nappal vagy héttel a környékünkön láttam.


Ez mire jó nekik? Ti is ki szoktátok nyomozni az adott lány pontos lakcímét, ha már a várost ismeritek? Miért?



2016. júl. 27. 23:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem beteges ez egy picit ? Mi az, hogy kinyomozni.... :D Velem egyszer ezt csinálta egy fiú, azonnal el is köszöntem tőle és azóta sem beszélünk. Bár, Ő annyira elvetemült volt, hogy még azt is kinyomozta, hogy ki az apukám és a testvéreim. Pedig sosem mondtam róluk semmit. Nem szoktam, mert ha nem komoly a dolog, nem keverem bele a családot. Épp ezért Facebook-on sem az ismerőseim. De Ő kiderítette.... Kicsit meglepődtem, de ijesztő is volt, hogy ilyeneket csinál, pedig csak épp hogy elkezdtünk beszélni. Egy lány sem akar olyan fiút, aki nyomozgat utána. Még kapcsolatban sem, nem hogy ismerkedésnél. Megijeszted és elköszön. Ne legyél hülye!


17L

2016. júl. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ne érts félre! Itt én vagyok a lány, aki után kutakodtak. :D

Nekem zavaró ez.

A te eseted is nagyon durván hangzik. Egyáltalán honnan szereznek meg ennyi bensőséges információt egy emberről, aki nem teregeti ki sehol sem az adatait? Mondjuk Facebookon sem.

2016. júl. 28. 00:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem tudtam. :) Foggalmam sincs, hogy hogyan csinálják. Én veszprémi vagyok, és ezt mondtam is a fiúnak akkoriban. A testvéreim balatonfürediek, és a Facebook-on is ez van nekik megadva lakhelyként. Szóval még azt sem tudom mondani, hogy kikövetkeztette a lakhelyünk alapján. A vezetéknevem is elég gyakori, tehát nem 2-3 ember mászkál ezzel a névvel, hogy ez is könnyítse a dolgát a keresésben. Egyszer küldött képeket, hogy Ő az apukád Ők pedig a testvéreid, ugye ? Teljesen le voltam döbbenve. Ilyenekkel nem szabad beszélni, szerintem betegek. Azonnal meg kell szakítani velük a kapcsolatot. Ha majd el akarunk mondani valamit, elmondjuk, nem kell nyomozni utánunk. :D
2016. júl. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Deniel9 ***** válasza:
100%
Sziasztok , a testvéreidet a facebookon könnyen megnézheti ismerőseiden belül rákeres a család nevedre és ott sok minden megtalálható. De amúgy ez a kerületben járkálás tényleg kicsit sok , jobb az ilyenektől elköszönni mint ahogyan az #1 mondta. 17/F
2016. júl. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz, viszont az ismerőseim listáját csak én láthattam/láthatom, úgy van beállítva. És nem is szoktam megosztani semmit, hogy lájkolni tudják és azon keresztül tudjon elindulni a keresésben. Ha így lenne, nem álltam volna értetlenül a dolgok előtt. Vannak ilyen beteg emberek sajnos. :D
2016. júl. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy én nem a Facebookon beszélgettem az illetővel, és csak képet küldtünk egymásnak magunkról (normálisan felöltözve). Aztán hetekig nem valaszolt többé az üzeneteimre, ellenben a környékünkön láttam a napokban párszor. Nem értem most mi van. Ő nem itt lakik.
2016. júl. 28. 00:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Ő egyébként hol lakik? Simán lehet hogy ugyanott, csak eddig nem figyeltél fel rá. Vagy valami dolga volt ott. Kétlem hogy éjt nappalá téve járkálna egy kerületben hátha egyszer találkozik veled
2016. júl. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát azért nem éjt nappallá téve történt ez, hanem eddig összesen két alkalommal, és ezek azok az alkalmak, amikről tudok. Nem itt lakik amúgy, kicsit messzebb. Nincs is itt rokona. Ő is elmondta, hogy hol él, amikor beszéltünk.
2016. júl. 28. 15:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak dicsekedni akarnak vele, hogy sikerül kideríteni ezeket, adjatok nekik kis elismerést.
2016. júl. 30. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!