Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hív randira, ha egyszer...

Miért hív randira, ha egyszer tudja hogy van barátom?

Figyelt kérdés

Fél éve dolgozom egy cégnél. Az egyik munkatársammal nagyon jól kijövök. Én gyakornok vagyok ott, ő magasabb beosztásban. A karácsonyi céges bulin is nagyon rám startolt, pedig előtte azon kívül hogy kedves volt velem, nem adott olyan jeleket hogy tetszem neki.

Azóta viszont szinte 2-3 naponta rám ír munka után, hogy mi újság, egy mozi, kávé, süti mikor lenne alkalmas. Eddig sikerült leszerelnem, egyszer voltunk kávézni, de csak beszélgettünk semmi több. Meséltem neki a barátomról is, akkor kicsit visszább vett, pár napig nyugtom volt. Most viszont újra írogat h randizzunk.

Írtam neki h nem randizok mert barátom van, de találkozni találkozhatunk. Egyébként én kedvelem, legalábbis eddig kedveltem. De valahogy kicsit most visszataszítóvá vált a szememben. Úgy értem h milyen férfi az aki randira hívja más barátnőjét? Nem fura ez kicsit?


2017. febr. 9. 09:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán ne találkozz vele munkán kívül attól még hogy taliztok az neki jelenthet randit. Lehet hogy nem hisz benne hogy a barátoddal komoly a dolog ha közbe találkozgatsz meg irogatsz vele.
2017. febr. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Talán gátlástan,de kitartó is..nem fura szerintem,én legalábbis mindig úgy képzeltem el a világot,hogy a nőket ostromolják mindig,hol kicsit,hol nagyon..aztán majd dönt a nő,hogy melyik hímnek adja be magát..az állatoknál az erősebb kutya bszik..az embereknél ettől több kell,pl pénz..pozició..és ezt nyilván a fószer is tudja,azért magabiztos.
2017. febr. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, igazad lehet. Csak megbántani se akarom, mert egyébként tényleg kedvelem.
2017. febr. 9. 09:26
 4/10 anonim ***** válasza:
Értem,valahogyan mégis egyértelműbbé kéne tenni a dolgot.pont ebből van a gond,hogy kedveled is.ő ezt veheti egy jó alapnak,mondhatni erre épit..nem tudom mennyit dolgoztok együtt,de ugyérzem ez nem fog enyhülni részéről amig ugy érezheti van remény..ha elküldenéd kicsit durvábban,talán hatásosabb lenne..vagy talán ez az egyetlen hatásos dolog..nem hiszem hogy szépen megértené,és változna valami..
2017. febr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
A két dolognak semmi köze egymáshoz.
2017. febr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5ös,ebből mindent tudunk.nagyon szépen kifejezted magad.
2017. febr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

Jobb csajoknak általában van valakijük, férfikörben van az a mondás, hogy csak az a nő foglalt amelyiken fekszenek.


Tényleg a fiatal csajok többsége, jelenlegi párjánál versenyképesebb férfira simán lecseréli aktuális párját.


Szerintem munkatársad magabiztos magában, kinézi magából, hogy sikeresebb férfi mostani barátodnál. Ha találkozgatni van vele kedved, akkor szerintem ösztönösen Te is tesztelni akarod, hogy mennyire kitartó irányodban.


Ha nagyon le akarod koptatni, akkor részletezd neki, hogy akit barátodnak mondasz, az nem csak egy régi ex akivel néha összejártok, hanem együtt éltek, tök jó a magánéletetek, úgyhogy nem akarod lecserélni.

2017. febr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mégis, mit vársz?:

"egyik munkatársammal nagyon jól kijövök"

nem gondolkodtál el, miért annyival rokonabb lélek, mint a többiek? (érdek = akar tőled valamit)

"szinte 2-3 naponta rám ír munka után"

ezt nevezik tolakodásnak egyesek; neki egyes nőknél be szokott válni, tehát mindegyik kiszemeltjénél fog próbálkozni a hős lovag, legfeljebb nem mindnél válik be

"egyszer voltunk kávézni"

olaj a tűzre, neki ez annyit jelentett, hogy újabb ostromra kell indulni.

"De valahogy kicsit most visszataszítóvá vált a szememben."

Utal szerinted valami arra, hogy magadért, nem pedig önmagáért érdeklődik, kapar irányodba? Magyarán őt ez vélhetően cseppet sem érdekli.

" Úgy értem h milyen férfi az aki randira hívja más barátnőjét? Nem fura ez kicsit?"

Ahogy az sem zavarja, hogy barátod van.


A "milyen férfi az...?" kérdést sokféle változatban feltehetnéd, a taperolósokat, nők italába kábszert tevőket, futtatókat, stb. is betéve a palettába. A közös pont, hogy ezen emberek mindent önérdekből tesznek, leginkább a gátlástalanság adja az eltérést.


A fura az nekem, ha erről a kérdéskörről pl. nem tud a barátod. Vagy, hogy nem az a következő esetleges lépés, hogy a "randit" úgy beszéled meg, hogy ekkorésekkor amott fogok sütizni legközelebb, de továbbra sem akarok tőled semmit és mint mondtam együtt élek/vagyok a párommal. Aki meglepetésnek ott ül az asztalnál, arra az esetre, hogy gyökerünk megjelenik. Aztán lássuk, jön-e harmadiknak, és, ha igen, milyen formában. Én úgy mellékesen elbeszélgetnék vele arról, hogy miért akar a nőmmel randizni, hogy képzeli esetleg a közös jövőt, félreálljak-e netán.. :))) Alighanem jól szórakoznék. Gonosz kedvemben meg youtube videó készülne belőle, amolyan balázs-maunika show mintára.

2017. febr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Valahol te is rosszul csinálod, mert ez a dolog már nem arról szól, hogy barátkoztok, ez már a nyomulásról szól.


Vagyis te lehet, hogy csak barátságból találkozol vele, de ő viszont nem. Ezért csak annyit tehetsz, hogy megszabadulj a kellemetlen szituációból, hogy nyíltan megmondod neki, hogy hagyjon, és utána egyáltalán nem is beszélsz vele.


Minden más csak csúsztatás és félrebeszélés, bevallom őszintén, nekem az is megfordult a fejemben, hogy neked is tetszik ez a dolog a valóságban, és habár nem akarsz tőle semmit, mégis hízeleg az egódnak, hogy teper érted, ezért nem koptatod le. És ha ez így van, te sem vagy semmivel különb, mint ez a pasi, azaz megérdemlitek egymást, szenvedjetek csak.

2017. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

És még annyit, hogy a pasiddal szemben sem vagy tisztességes, mert tudod, hogy ez a másik pasi randizni akar veled, de ennek ellenére te nem küldöd el egyből a fenébe, hanem jössz itt a félrebeszéléssel, hogy "de barátkozni lehetne attól...". Jaj, hagyjuk már. Á, itt arról van szó, hogy nagyon is jól esik neked, hogy nyomul rád.


A szituációban egyedül csak a barátodat sajnálom.

2017. febr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!