Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjam el randira a 9-es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam el randira a 9-es lányt aki tetszik vizuálisan, de nem ismerek, egyszer beszéltem vele és az is két mondat volt maximum?

Figyelt kérdés

Bővebben vázolva a szitut:jár egy 9-es matek tagozatos lány a sulimba, de mivel én 10-es vagyok, ezért eléggé idegen számomra és valószínűleg inkább csak ránézésre tetszik, de azér' szívesen megismerném?

Nem akarok túl rámenősnek tűnni, amúgy én biosz-kémiás vagyok és e téren eléggé, hát hogy is mondjam, kevésbé vagyok tapasztalt és nincs önbizalmam se annyira, hogy csak úgy leszólítsam hogy jössz-e partra(a Berzsenyi gimi kedvelt vedelőhelye) és abban sem vagyok biztos, hogy ez lenne a leginkább adekvált forma,hogy megismerjem és valami talán még esetleg netalántán több is legyen belőle...

Amúgy meg kerestem ehhez hasonló kérdéseket, de úgy döntöttem felteszem, mert nagyon helyzetspecifikus...

lécci lécci válaszoljatok minél gyorsabban de ne csak úgy baromkodjátok el a választ, mások sem örülnének ti sem... szóval van valami ötlet?

UI:nem akarom zaklatni facebookon, sem semmi E-úton, mert az elvem hogy inkább ti öntsetek lelket belém(nem mintha nem lenne), mint az, hogy itt "mayerkodok" a weben keresztül és teszem a szépet...amúgy szerintetek mennyire várja el egy lány, hogy a fiú, aki elhívja valahová, minden költséget álljon vagy egyáltalán jobban érzi egy lány magát attól hogy puccosabb, drágább helyre viszik őt vagy sem?



2015. okt. 12. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:

pedig ez a helyzet is ugyan az mint a többi 100

ha nem akarod face-en zaklatni keresned kell egy jó alkalmat hogy beszélj vele élőben

ha ő is szereti azt a helyet és szeret bulizni akkor nem fogja lenézni ha felhozod hogy ott is találkozhatnátok

és nem baj ha állsz pár italt, jól fog esni neki (mint kedvesség)

2015. okt. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Továbbá amit még elfelejtettem elmondani, a C-sek, azaz a matekosok nálam sokkal nagyobb társasági életet élnek és valószínűleg egy szürke kisegér vagyok a szemében, ha egyáltalán felfigyelt rám eléggé(bár elég feltűnő jelenség vagyok a szó bármely értelmében).Nem kellene esetleg előbb ismerkednem az újoncokkal ahelyett hogy az elsőt akire ránézek azt megszólítom és elhívom úgy randomy valahova?

1.Másrészt még csak most leszek majd éves vagyok ugye, bár a többiek elég sokat vedelnek, én nem tartozom ahhoz a réteghez, mert én inkább csocsózom, mint hullarészegen vonaglok a gimi lépcsőin a szokásos piás szekció törzshelyéről visszatérve...

2.Másrészt tényleg nem mehetek úgy oda, hogy "Szia!Bocsi, de szimpi vagy és randizni akarok veled, vagy sört vedelni..."Szóval most mitévő legyek???

2015. okt. 12. 21:22
 3/7 anonim ***** válasza:

az már rajtad áll hogy még ismerkedsz-e az újakkal vagy próbálkozol egyből

amúgy nem kell nagy piásnak lenni, elég ha egy keveset iszol a többiekkel, én sem szoktam berúgva tévelyegni minden pénteken, de a barátimat megtisztelem azzal hogy egy sört az egyikkel a másikkal meg egy felest megiszok, nem kell túlzásba vinni, a lényeg hogy jól érezd magad

2015. okt. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

és sztem próbálj egy kicsit a baráti társaságába férkőzni hogy tudj vele találkozni kínos szituációt kerülve

de a teljes helyzetet te ismered, alakítsd ahogy kell

2015. okt. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Egyrészt köszi előre is utólag is, remélem fel tudom kötni a gatyámat kellő pillanatban aztán egy másikban majd le is tudom venni(bár az vsz. egy kicsit odébb lesz)...

azért ha ha van még válaszoló... abból mindig van hiány...de azér' írjatok

2015. okt. 12. 21:51
 6/7 anonim válasza:
szia, lány vagyok:) Ha az a tipikus normális, jófej lány és nem egy ribisen viselkedő nyávogós partiarc, akkor lehet hogy úgy képzeli el, hogy szünetben egyedül van, például eszik. És te lassan odamész hozzá, aztán rámosolyogsz és megkérdezheted hogy milyen órája lesz, vagy hogy hallottad e az, hogy xy ezt csinálta, és nagyon vicces volt. Nevettesd meg, élvezze ha veled van, de ne legyél ott vele végig, hanem amikor már érzed hogy felengedett de fogy a témád, akkor csak kívánj neki jó tanulást és mond hogy majd beszélünk, mert ettől a mondattól a lányok lelkesednek. De tényleg keresd meg, ha nem akarod hogy a barátnőivel a vécében szapuljanak:D aztán ha például nincs időd hirtelen leállni beszélni vele akkor csak köszönj úgy, hogy észrevegye és integess neki meg mosolyogj. Legyél cuki, de közben férfias. És ne félj odamenni, mert ha nyugodt szívvel, mintha ez teljesen normális lenne csinálod végig, akkor érezni fogja hogy képes vagy érte komoly lenni:) Remélem segítek valamiben. A lényeg, hogy MOSOLYOGJ ÉS KÖSZÖNJ neki, akkor is ha még nem ismer. Fel fogja kelteni az érdeklődését.:D
2015. dec. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok.

Nos én szünetben oda mentem hozzá és meg kérdeztem lenne-e kedve sütizni és/vagy facebookon besuélgetni. Nos kitérő választ kaptam, de az utóbbira rábólintott. Aztán majd meglátjuk... Sok sikert!

2015. dec. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!