Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szakadhatnék el a...

Hogyan szakadhatnék el a múltamtól így huszonegynéhány évesen, hogy ne a régi szép időkön töprengjek egyfolytában?

Figyelt kérdés
Hajlamos vagyok nosztalgiázni a régi szép időkön, valószínűleg ennek az az oka hogy egy semmirevaló, sikertelen életű huszonéves vagyok életcélok nélkül, kilátástalan élettel. És a kutyának se kellek. Valószínű ez az oka annak hogy kb. napiszinten eszembe jut a múlt, a kiskorom és középiskolás korszakom amikor valahogy még minden jobb, egyszerűbb, kellemesebb volt. És kicsit fáj, hogy azok az idők véget értek, most meg ami van az a nagy semmi, amiért nincs értelme élni. És teljesen életképtelen vagyok, nem tudom hogy önthetnék tartalmat a jelenembe, a jövőmbe, nem tudok semmi értelmeset kitalálni pedig sokat gondolkodtam már rajta.
2017. febr. 10. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Rosszul közelíted meg az egészet. Nem vagy haszontalan, sem pedig felesleges. Becsületes, jó ember vagy, sokan ezt nem mondhatják el magukról.


Az esetben viszont, ha nem magadról írtad a fenti sorokat, hanem valaki másról, inkább törődj a magad dolgával, és mondj le arról, hogy másokat kifigurázz.

2017. febr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sajnos en is igy vagyok mint te, szar suliba jartam de meg az is jobb volt mint ez a kilatastalansag.
2017. febr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínű, itt más dolgok is vannak a háttérben, mint az, hogy a múlton merengsz.
2017. febr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!