Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Furcsa szerintetek az, ha egy...

Furcsa szerintetek az, ha egy huszonéves ember gyakran nosztalgiázik a régi szép időkön?

Figyelt kérdés
Gondolva itt a gyerekkorára és az általános iskolás korára amikor még minden jobb volt
2017. febr. 4. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt teszem, szóval ha normálisnak nem is tartom, de mindenképp megértem azt, aki ezzel küszködik.
2017. febr. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Igen.
2017. febr. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Normális. Én is szoktam nosztalgiázni. Sőt ha találkozok az általánosban vagy középsuliban megismert barátnőimmel velük is sokszor van hogy órákig nosztalgiázunk,sztorizunk a régi szép időkről.
2017. febr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem furcsa, engem sokat szivattak az osztálytársaim középsuliban, ennek ellenére nosztalgiával gondolok vissza azokra az időkre.
2017. febr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A nosztalgia bármely korban normális, főleg, hogyha a múltban voltak szép emlékeid amire szívesen emlékszel. Sok dolog csak egyszer történik meg az életben, éppen ezért oly értékes :)
2017. febr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, én is szoktam. Sokkal jobb volt akkor.
2017. febr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Fatal_3rror_ ***** válasza:

A nosztalgiázással nincs baj, baj akkor van ha valaki folyamatosan a múltban él, folyamatosan csak arról beszél, arra gondol, folyamatosan panaszkodik hogy "bezzeg régen".


Ahelyett hogy azon lenne hogy minden jobb legyen a jelenben, jövőben.


Ennek az ellenkezője a folyton a jövőben élő ember, aki mindig csak álmodozik, tervezget, de amikor a megvalósításon lenne a sor, akkor azt inkább kihagyja, és "újratervez" mindent, vagy tovább tervezgeti ugyanazt.

2017. febr. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én 14 évesen nosztalgiázok mindig, hogy milyen jó volt régen, és miért nem becsültem meg még jó volt. Ahogy süllyedek nem tudom mi lesz mire huszonéves leszek.....
2017. febr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nekem volt régebben kb 4-5 éve...csak a múltam érdekelt,meg az akkori dolgok.minden téren...


mostanság már arra sem emlékszem miért rajongtam vissza 15évvel korábbi dolgokba....igaz másabb volt.de kb úgy nem érdekel.ami volt elmúlt azt csá...

2017. febr. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!