Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Na mivan emberek? Hogy telt a...

Na mivan emberek? Hogy telt a nap?

Figyelt kérdés
munka? suli?

2017. febr. 10. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
munkanelkuliseg.
2017. febr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Egész jól. Fél 10-kor felkeltem, megnéztem két részt a sorozatomból, közben reggeliztem. Aztán felöltöztem, rendet raktam, majd leültem enni + mellé megnéztem egy filmet. Most hozzálátok a vacsora elkészítéséhez, talán bedobok egy adag ruhát a mosógépbe. Aztán megnézek még egy filmet, még mielőtt a párom hazaér a munkából.
2017. febr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Jol, itthonrol melozom, de nincs sok melo, ugyh tudok a gyerekekkel jatszani :) Most eppen alszanak. Ha felkelnek, megyunk vendegsegbe. Este meg en is filmezni fogok...mar alig varom :D
2017. febr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egész jól. Reggel kéröbb indultam a buszra mint szoktam, de bőven elértem, még hely is volt. Az egésznapos akadályok ma nem jelentettek akkora gondot. Délután meg egy órával elöbb végeztem, ráadásul meghívtak egy teára. Ma írtam még egy verset is, az majd jó lesz a kötetembe, amikor majd lesz. Este még borbélyt játszom, aztán egy jó fürdő, ágy és alvás. :)
2017. febr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi extra, munka, van még hátra 2 óra. Ma elég laza napom van és fáradt is vagyok, szóval ami sürgős volt, azt megcsináltam, a többi pedig várhat, szép lassan haladgatok, ma nem sok bennem a motiváció. Nincsenek még terveim az estére, szerintem otthon filmezek vagy olvasok, de még az is lehet, hogy megjön a kedvem és elmegyek valahová - ráérek még eldönteni :)

És neked?

2017. febr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%

lumia01


Részleteznéd?

2017. febr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Felkeltem es Dolgozgtam, kozben egy lanyrol almodoztam aki megfertozte a szivem.. :)
2017. febr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csöndesen. Tegnapelőtt autóbalesetben meghalt az egyik munkatársam, úgyhogy ma mindenki nyomott hangulatban volt. Egész nap kettesben voltam a főnökkel és csöndben szereltük a kocsikat. Most utazok haza szüleimhez, már egy órát vonatoztam, már csak mégegyszer ennyi van hátra és hulla fáradt vagyok.
2017. febr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28%
szerencses ember, legalabb nem kell elnie ezt a szar eletet.
2017. febr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9#

Attól, hogy a te életed szar, másé még nem feltétlenül az.

2017. febr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!