Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az emberek...

Emberakinemtudottnev kérdése:

Miért van az, hogy az emberek azért piszkálják egymást, mert nem ugyan az az alakjuk?

Figyelt kérdés

Engem nem igazán szoktak piszkálni. Barátnőm teltebb lány, folyton megkapja, hogy kövér, másik barátnőm vékony és mindig anorexiásnak csúfolják. Mind a ketten kivannak, azt sem tudják mit csináljanak. Viszont ami mégrosszabb.

Teltebbek: Ezek a ropilábú hagymapopsik... Nem szégyellik magukat, hogy néznek ki? És még ők számítanak szépnek.

Vékonyabbak: Zsírosak, undorító ahogy lötyögnek... És erre mondják, hogy szexszibb...

Miért gondolkodnak így egymásról? Miért kell sértegetni a másikat az alkatáért. Legtöbb onnan ered, ha egy fiúcska megmondja a véleményét, a vesztes alkat besértődik és mondja is, hogy márpedig a másik sem szebb, sőt. Nekem ez nem tetszik, nem tudok ellene tenni. Nektek mi a véleményetek?



2015. máj. 15. 22:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Szívemből szóltál testvér. Én is hiszek a világbékében, és Martin Luther King szavaiban, hogy eljön egy olyan világ amikor az emberek a jellemük alapján ítéltetnek és nem a külsejük, bőrszínűk alapján.
2015. máj. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!