Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kockas hasu lanyok! Ti szegyen...

Kockas hasu lanyok! Ti szegyenlosek vagytok a hasatokra, vagy pont, hogy szeretitek mutogatni neha? (F)

Figyelt kérdés
Csak mert en odavagyok a kockas hasakert, de sose latok olyan lanyt. :) akin haspolo van, annak se kockas a hasa.. vagy csak nem leteztek? :D

2017. febr. 11. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek többet is. Azt vettem észre hogy bár a feszülős pólókat és gatyákat szeretik, de kilátszóan mutogatni annyira nem.

De nem értem mi olyan nagy szám ebben. Nekem fiú létemre kockás hasam van. És igen, megdolgoztam érte. Igen, nagyon is bejön nekem és büszke vagyok rá. De ettől még nem mutogatom úton útfélen, nincs kint a facen feszítős profilkép, és nem úgy mutatkozok be hogy "Szia! Jani vagyok, ezek pedig a kockáim."

Én mondjuk speciel azt vettem észre hogy nyáron is inkább olyanok vesznek fel mutatós ruhát akiknek kevésbé előnyös. De engem nem zavar, és nem az én dolgom ítélkezni se.

2017. febr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
En neha szeretek haspolot felvenni,de igyekszem ugy oltozni hozza,hogy ne legyen kihivo az osszkep. Buszke vagyok a hasamra,rengeteget dolgozok erte,viszont azert en sem mutogatom allandoan.
2017. febr. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem őszintén szólva nem érdekel. "Véletlenül" lett kockás a hasam, mert szeretek sportolni, szóval nem kifejezetten erre gyúrtam, és így se nem szégyellem, se büszke nem vagyok rá.

Ha elmegyek nyáron futni, akkor kilátszik a topból, de egyébként még a strandon lehet megtekinteni a bájaimat. A munkahelyi dresszkódom beszabályozza, hogy mit vehetek fel, de hétvégén pl. nem az alapján válogatom ki a ruháimat, hogy "hmmm, ma olyan király a hasam, szálkásabbnak is tűnik, mint máskor, ma crop-topot veszünk" :D

2017. febr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat! :)
2017. febr. 12. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!