Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Képtelen vagyok lezárni egy...

Képtelen vagyok lezárni egy kapcsolatot, reménykedjek vagy lépjek végre?

Figyelt kérdés
Nincs lezárva a kapcsolatunk hónapok óta és ameddig én látok egy apró kis esélyt is arra, hogy újra együtt legyünk addig nem tudok továbblépni és új életet kezdeni. Még mindig beszélgetünk, keressük egymást. Én nem tudnék leélni egy életet így, hogy van egy óriási kérdőjel az életemben. Tudom, hogy a legegyszerűbb megoldás az lenne ha tények elé állítanám, de félek a visszautasítástól. Jó érzés áltatni magam a reménnyel, hogy talán egyszer mégis működne újra. De ha kapnék egy nemleges választ ezt a kis reményfoszlányt is elveszíteném. Viszont így élni már nem tudok, kezdek bekattanni.
2017. febr. 12. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Egyet jegyezz meg. Akinek TE kellesz,az veled lesz. Csak hülyít. A legjobb lesz,ha lezárod ezt a "kapcsolatot",de addig nem fog menni,amíg beszélgettek,meg hiú ábrándokba kerget,hogy hátha. Vagy szeretek valakit és vele leszek,vagy nem. Ennyi pont. Ebbe semmi többet nem kell belemagyarázni. Mondd meg neki,hogy neked ez így nem jó. Mert lehet,amíg te reménykedsz,ő meg ezt élvezi,addig már rég mások után nézeget.

Keress egy olyat,aki veled akar lenni,és tényleg szeret. Bocsi,de tényleg semmi értelme reményledni. Aki vissza akar menni, az megteszi, aki pedig nem, az úgyse fog. Várhatsz még rá akár évtizedeket is,csak ettől te tönkre fogsz menni,és semmi se fog változni.

2017. febr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!