Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lany azt mondta hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lany azt mondta hogy tetszek neki de most nem akar kapcsolatot, mar ne remenykedjek?

Figyelt kérdés
Kb egy eve ismertem meg ot még nyaron, suli kozben veletlenul osszefutottunk, es most negy napja megint talalkoztam vele, beszelgettunk, aztan elmondtam neki, h nagyon tetszik nekem es hogy nagyon kedvelem. Es ugye erre valaszolta ami a kerdesemben van. Tudom ez szinte biztos azt jelenti hogy nem tetszek neki, es ezt igy mondta el , de azert kivancsi vagyok a velemenyetekre.

2016. aug. 29. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj :(
2016. aug. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem is ezt mondta egy csaj és nem sokra rá osszejott valakivel. én azt mondom neked felejtos de ezt érzed te is :)
2016. aug. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos.Azért reménykedni mindig lehet. :)

Én is már voltam így,beleszerettem egy srácba ,de mégsem akartam vele összejönni ,meg úgy senkivel..mivel én egy igen magának való személyiség vagyok ,és megvagyok egyedül is :) Lehet hogy nála is ez a helyzet ,szóval ne add fel :D

2016. aug. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat 🙂
2016. aug. 29. 11:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba
2016. aug. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon sok lehetőség van.

Lehet, hogy csak fél valamiért egy kapcsolattól, a fiútól, ezért nem mer belemenni.

Lehet, hogy igazán nem tetszel neki, csak szeretett volna nagyon tapintatos lenni.

Lehet, hogy valami konkrét akadálya van, hogy együtt legyetek. Pl. szülei tiltják.

És még ezer féle verzió lehet.

2016. aug. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hat basszus eleg nehez mert egyebkent tenyleg nagyon tetszett/ik 😕
2016. aug. 29. 12:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Velem az volt,hogy lány mondta,hogy tetszek neki,aztan mikor ugyvolt lesz valami komoly akkor meg azt mondja nemakar fiút és azota nem is beszeltunk.
2016. szept. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!