Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emberek . Nektek szimpatikus...

Emberek . Nektek szimpatikus lenne egy ilyen ember?

Figyelt kérdés
Szóval , pár hónapja ideköltözött a szomszédba egy fiatal ember , egy 30 éves srác . Mivel ő költözött ide , átjött hozzánk , becsengetett és bemutatkozott . Nagyon barátságos ember . Ami feltünt nekem az az hogy nagyon elegáns . Tehát mindig öltönyben van , nyakkendő stb . Azt tudom hogy bankárként dolgozik és nyilván oda elegáns öltözetben kell menni . De múlt héten áthívott minket hogy megünnepeljük hogy ilyen remek szomszédja van mint mi . Hát átmentünk , mondanom sem kellett . A legfinomabb és drágább whisky , pezsgő , konyak tehát ilyen italok . Megfigyeltem hogy nagyon sokszor este megy el , nem őt lesem csak a kocsija lámpája az udvarra világít . Épp tegnap volt olyan 3 óra felé hogy rendőrök jöttek hozzá , és ott voltak nála kb este 9 ig . Épp kint voltunk a párommal és dohányoztunk . A srác kikísérte a rendőröket , azok meg elmentek . Kérdezem én mint egy egyszerű iskolát végzett ember , mi a francot csináltak nála este 9 ig . ? Nektek ez nem lenne gyanús ?
2017. febr. 12. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Én barátkoznék egy ilyen emberrel, remek lehetőség a szegénységből való kijutásra. :)
2017. febr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szegénység helyett átlag élet* elnézést.
2017. febr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül gyanusított vagy bűnöző, mert rendőrök voltak nála.
2017. febr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ezek a rendőrök szolgálatban voltak . És mit csinálnak 6 óra hosszat csak úgy . Nekem ez a gyanús . 1 es . Köszi , de nekünk is van pénzünk 😊
2017. febr. 12. 21:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy pénzes bankár nem a nyomortelepre fog beköltözni. Feltételezhetően jó környéken, elit emberek a szomszédok is.
2017. febr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!