Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy reagáljátok le ha...

Ti hogy reagáljátok le ha számotokra nem szimpatikus vagy alig ismert emberrel találkoztok nyilvános helyen (bolt, konditerem stb. )?

Figyelt kérdés
Észrevettem már, hogyha egy nem kedvelt személlyel vagy csak egy olyan emberrel találkozok, akit csak látásból ismerek, de sosem beszélgettem vele (közömbös osztálytárs, egy eseményen megismert ember, akit régóta nem láttam), akkor nem tudom, hogy köszönjek-e vagy sem. Ha nem köszön akkor rohadtul fel tudom magamat húzni, hogy le se sz*r, de az is érdekes szituáció, amikor olyan ismerőssel találkozok, akit már évek óta nem láttam, de anno még beszélgettünk. Csak én még emlékszem rá, ő meg nem és amikor köszönök, ő meg nem teszi ugyanezt, akkor rohadt ciki, mert más azt hiszi, hogy gyagyás vagyok és összetévesztettem valakivel.

2016. szept. 23. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Levegőnek nézem, úgy teszek, mintha ott sem lenne.
2016. szept. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Ha közel van (fizikailag), akkor úgyis adja magát a helyzet, a szemkontakt már egyfajta kommunikáció. Egy biccentés mögött is megbújhat a költői kérdés (Még nem döglöttél meg?), de ennyi köszönésnek épp elég. Ha meg távolabb van, az Isten se mossa le a myopiáról, hogy miatta nem köszöntem.
2016. szept. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jaja, én is így vagyok ezzel, mint te :D


Hát sajna ez ilyen, nem érdemes foglalkozni vele.


Én úgy gondolom, hogyha a sorsnak össze kellett volna hoznia titeket, akkor már megtette volna, de mivel csak ilyen peremismerősök maradtatok, ezért felesleges stresszelni rajta, valószínűleg nem lesztek közelebbi ismerősök. Tehát nincs semmi akkor sem, ha köszön valaki, meg akkor sem, ha egyikőtök sem köszön :) lényegtelen, hogy ő mit gondol rólad, szóval a lényeg az, hogy te ne emészd magad ezen, hanem csak felejtsd el a francba.

De legyen ez a legnagyobb stresszforrásod az életben, azt kívánom :D

2016. szept. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is fejbiccenteni szoktam
2016. szept. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!