Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ez amit érzek iránta?...

Mi ez amit érzek iránta? Olyan mintha szerelmes lennék de hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

Már az első pillanattól kezdve éreztem valamit mikor megláttam.

Amikor megállt mellettem olyan biztonságban éreztem magam mint még soha.

Mikor rá gondolok boldogságot érzek már csak azért is amiért őt megismertem.

Mikor hozzam ért bizseregtem, de tudom hogy ő is így volt vele mert mikor megsimogattam a fejet meg se tudott szólalni mikor hozzá értem azt se tudta mit csináljon.

Zavarban voltunk egymás társaságában.

Mikor már mindketten tudtuk hogy tetszunk egymásnak feltekenyek voltunk , mikor más fiúkkal beszéltem láttam rajta hogy ideges , mikor ő más lányokkal beszélt legszívesebben megharagudtam volna rá ....

3 hónapja nem láttam és rendesen szenvedek hogy ezek szerint semmit nem jelentettem neki mert nem keres .

De másoktól érdeklődik hogy mivan velem elvileg..


Mi ez az érzés??? Mik ezek a dolgok?


2017. febr. 16. 00:44
 1/3 anonim ***** válasza:
.
2017. febr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kerdesedben a valasz
2017. febr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, valószínű, hogy szerelmes vagy!Ami egyszerre jelent szàmodra elképzelhetetlen örömöt, és ugyanennyire mély ürességet.A szerelem egy spontán jelenség, nem erõltetheted, viszont tehetsz arról, hogy mehessen a maga útjàn, ne ütközzön falakba, amelyeket könnyen felépít az ember önmaga köré.Azt mondod.:

"3 hónapja nem láttam és rendesen szenvedek hogy ezek szerint semmit nem jelentettem neki mert nem keres . "

Sok szerelemi kapcsolat nem teljesül be..mert képtelenné vàlt az ember arra, hogy a jelenben àtengedje az irànyítàst annak a magàval ragadó erõnek amit a szerelem adhat.Ne gyàrts gondolat folyamokat, ami azutàn hatàssal lehet bàrmilyen jelenben történõ reakciódra.Csak fogadd el, hogy ez így történt, örülj neki, tartsd tiszteletben, majd értsd meg, hogy senki nem tökéletes.És az az ember aki irànt mindezt érezted, ill. néha talàn még most is érzed, ez az ember talàn csak nem mert lépni.Lehet màr rettentõen bànja, és õ is ezen gondolkodik..Soha nem késõ lépni.Ne azt nézd, hogy kinek "kellene" lépnie.Mert a "kellene" szó a szerelemben nem létezik..Ott inkàbb a "nagyon szeretném" létezik.Szòval én csak bíztatni tudlak!Nincs veszíteni valód, mert ha adsz egy jelet az ràtalàl ha igazàn szeretnéd.És bàrhogyan is alakul, te mindent megtettél, amitõl teljesebbnek fogod majd magadat érezni.A kétség helyére, meggyõzõdés lèp.A fàjdalom a szerelemben soha nem a "màsik" hiànya miatt van, hanem sokkal inkàbb a màsik jelenlétében megtapasztalt öröm és extàzis, miatt van, ami megtörtént, ill. felszínre tört belõled, a "szerelmed" jelenlétében.Ez utóbbi mondatomat ne feledd,,

2017. febr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!