Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen embeteket...

Hogy lehet ilyen embeteket felvenni futarnak?

Figyelt kérdés

Felhivom,mondom neki jo napot ki vagyok, miegymas es mrgjegyzem neki, hogy van egy rendelesem, ami anulalva lett,megis elkuldtek, szoval kertem szepen , hogy kuldje vissza, mert valami kavarodas tortenhetett

Erre nekemall, hogy o azt se tudja ki vagyok, o honnan tudja mirol van szo

Normalis esetben nem azt kellett volna mondani, hogy rendben es hova szol a csomag, milyen cimre es milyen neven van. Ha mar nem hallotta.


2017. febr. 17. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Mi van?
2017. febr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem az ô dolga visszaküldeni, ba.d meg!
2017. febr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pontosan, ez nem a futár dolga. Neki van millió egy dolga, szerinted majd pont a Kovács Pistikére fog emlékezni, akinél leadott egy csomagot?
2017. febr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem az o dolga? O kezbesiti a csomagot, az o telefonszama volt megadva, hogy vele kell egyeztetni. Tehat ot hivtam fel, hogy ne hozza el a csomagot, mivel hiaba hozta volna ugyse vettem volna at.

Most en is kerdezhetnem a kedves valaszadoktol, hogy mi van...

2017. febr. 17. 11:18
 5/8 A kérdező kommentje:
Amugy mar meg se haragudjatok de en se arra gondoltam, hogy o fogja ott bisszakuldeni, mert tudom, hogy megvan erre az emberuk, de latom soo ember ide azert jar, hogy beletorolje a szajat mas emberekbe...
2017. febr. 17. 11:22
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahogy mondod, ő KÉZBESÍTI, nem szaladgal jobbra balra, ha te meggondolod magadat. Neki a munkaja az, hogy hozzád eljuttassa a csomagot. Ez után minden más a te problémád.
2017. febr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem azért járunk ide, de te nem vagy képes megérteni. A kézbesítés és visszaküldés nem ugyanaz, nem is ugyanannak az embernek a munkája. Ha nálad van a csomag, visszaküldheted ugyanazzal a futárszolgálattal, de ezt elintézni a te dolgod. Ha pedig már átadták a futárnak a rendelést, amikor jelezted, hogy nem kell, akkor a te hibád az egész, ha még előtte jelezted, akkor is azé, aki továbbította a rendelést a raktárba. De nem a futáré.

A hozzáállásával sincs gond. Ha olyan dologgal hívod fel, amihez köze van, akkor igen, lenne ezzel gond. De én sem húzom fel magam, ha lebasz az orvos, mert elmentem hozzá kérni egy kiló csirkecombot.

2017. febr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj, el lehet állni a vásárlástól minden különösebb indoklás nélkül.

Szerintem rendes tőled,hogy próbáltál szólni,hogy ne hozza ki feleslegesen a csomagot,nem fogod átvenni.

Egyébként igazad van, tényleg nagyon sok futár iszonyúan bunkó a vevőkkel. De azért a borravalót elvárja, csak nem tudom mire fel..Ha még köszönni sem bír,egészen biztos nem adok borravalót.. Nyilván ha nehéz csomag és segít mondjuk behozni meg udvarias,akkor nem sajnálom a nagyobb borravalót sem.

De ha kőbunkó akkor 1 forintot nem adok neki pluszban..

Pizzafutárnál ugyanez..

2017. febr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!