Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy vezesdem fel a szülőknek,...

Hogy vezesdem fel a szülőknek, nagyszülőknek, hogy a punk stílust akarom felvenni? Eddig skinhead voltam azt tűrték, de egyre inkább áttérek az ns punkra. Zenei ízlésem is megvan hozzá, viselkrdés is, csak nem tudom hogy mondjam el nekik.

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem őket és ez igaz fordítva is, de talán a nagyszülőket jobban és emiatt van bennem egy megfelelni akarás nekik, de nemtudom hogy vezessem fel nekik.
2017. febr. 14. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
12 évesen se jelentettem be, hogy én most rocker leszek... Ilyen dolgokat nem kell bejelenteni.
2017. febr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A skinhead dolgot én sem. Most 16éves vagyok, de ha megjelennék előttük taréjjal szerintem engem megölnének (csak irónikusan, nincsenek szadisták a családban)
2017. febr. 14. 21:54
 3/12 opened paradise ***** válasza:
100%

Nincsenek szadisták,csak skinheadek?:D


Nekem ez nagyon fura. Brutál kemény punk lehetsz,ha ezen filózol.

Érződik,hogy nagyon fiatal vagy fejben,ezért is csapongsz és van ennyi "stílusod".

2017. febr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha eddig kopasz voltál, akkor megteheted, hogy fokozatosan növeszted a taréjt. Így nem lesz olyan sokkoló.
2017. febr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem skinheadség után már nagy leki törést nem fog nekik okozni.

Én is kb 13 évesen kitaláltam hogy goth leszek (pontosabban hogy feketében járok ,a tudatos goth dolog egy évvel később jött) azt mondták majd kinövöm. 20 vagyok és egyenlőre még várom hogy elkezdjek kinőni belőle :D

2017. febr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Ha egész eddig te voltál a "heil hit ler, füh rer mein kam pf" fs zagyerek, akkor inkább sehogy, mert nem elég, hogy (remélem) a punkok is megp icsá znak, de még a ná ci haverjaid is.. aztán lehet ettől térnél észhez.

Kérdésedre válaszolva: ahogy akarod.

2017. febr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég éles váltás...Figyu nekem vannak punk haverjaim de azok már 10-12évesen azok voltak, most 40évesek.Szerintem kiröhögnének.
2017. febr. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hallottatok már az ns punk-ról???
2017. febr. 18. 01:02
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

16 éves kis tökös létedre nehogy már te akarj itt minket kioktatni!

NS punk egy nagy fenéket!

A kettő üti egymást úgy, ahogy van.

Még hogy ns punk... vicc.

2017. febr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

Éljél normális életet és ne lázadozzál...semmi értelme. Viccesek vagytok.

Én is hordok acélbetétest (Martens, Invader) egy ideje de már nem érdekel az egész. A munkavédelmi acélbetétest már szívesebben veszem fel és dolgozok koncertre járás, vedelés helyett.

Attól, hogy nemzeti radikális nézetet vallok nem kell úgy is öltöznöm.


Apropó, NS Punk/NS Skinhead ---> [link]


16/F

2017. febr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!