Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Így mi lesz a testvéremből?

Így mi lesz a testvéremből?

Figyelt kérdés

Jelenleg 17 éves, mindjárt 18, de egy 10 éves szintjén van.


Állandóan a macskával meg a kutyával játszik, és úgy viselkedik mint egy 10 éves. Vihog, ugrál ide-oda. Rohadtul idegesítő. Nincs benne semmi férfiasság. Abszolút semmi.


Nem volt még barátnője, sőt nem is érdeklődik a csajok után, még a "csaj" szót sem ejtette ki, mintha az a világ nem is létezne. Szerintem még ki sem verte...


Az ilyen mikor fog beérni? Őszintén, én nem tudom elképzelni, hogy valaha beérik.


A családban az egyik rokonunk hasonló: 40 évesen is az anyjával él, és még soha nem is költözött el, még egy csajhoz sem ért szó szerint. Ő rá is ez a sors vár?


2017. febr. 17. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Lehet hogy kényelmesebbnek gondolja úgy az életet ha a szülőkkel együtt marad. Míg ha megnősülne akkor kellene a lehető legjobban fizető állás, hogy abból albérletet vehessen ki vagy netán saját otthona lehessen. Meg még fizethetné a rezsit és élelmét is.

Lehet hogy Magyarországnak kellene felnőni hogy ne ilyen nehéz legyen az életet elkezdő fiatalok helyzete és akkor valószínű a testvéred is felnőne, megnősülne és saját élelet kezdene. De korrupt kis országunkban szinte jó gyereknek lenni és minél tovább annak maradni.

2017. febr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Èn jobban aggódnék, hogy mi lesz egy olyan személyből, aki nyílvánosan ilyen gusztustalan módon beszéli ki a testvérét az anonimitás álcája mögé bújva.
2017. febr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogy írjam le máshogy, ha egyszerűen ilyen? Tudod mennyire fáj, hogy ilyen szerencsétlen?
2017. febr. 17. 17:19
 4/7 anonim ***** válasza:
probaltal mar neki segiteni, terelgetni, hogy tudjon valtozni?
2017. febr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Mutasd be egy barátnődnek! Vagy keress az ismeretségi körödben egy hasonló lányt és boronáld össze őket.

Senki se kezdi egy ferrárival kell néhány "tragacs" előtte jó kis hasonlat mi XD

A lényeg hogy terelgesd én is ilyen voltam ebben a korba és örültem volna ha valaki pátyolgat...

2017. febr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Nem az ő hibája, próbáld eljuttatni pszichiáterhez. Talán enyhe autizmus, aminek jó lenne mielőbb a végére járni. Minél később derül ki, annál nehezebb lesz neki.
2017. febr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Autista, mert van egyénisége. Gratulálok. Téged kellene pszichiáterhez vinni.
2017. febr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!