Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt még olyan emberek,...

Vannak itt még olyan emberek, akik bár a mostani életüket nem nagyon kedvelik, mégse teljesen elkeseredettek, mert hisznek abban, hogy később jobb életük lesz?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy "vészelitek át" a mostani rossz időszakot?
2017. jan. 24. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy van egy lányom, aki három hónapos. Ő kellőképp lefoglal, sajnos nincs is sok időm arra, hogy végiggondoljam, hogyan tovább.
2017. jan. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor neked most is van egy elég jelentős boldogságforrásod, nem? :) Persze, egy gyerekre sok időt kell áldozni, de legalább annyi boldogságot jelent a szülőnek.
2017. jan. 24. 21:54
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Jelenleg én is így érzek. De mindig elképzelem hogy a jövőben milyen boldog kiegyensúlyozott vagyok szinte mindig ezen fantáziálok, aztán ez ad egy kis erőt, meg hogy csak nem így öregszek meg szép vagyok okos vagyok 22 vagyok biztos vár rám is valami jó. Én ezeket szoktam eddig jól megy mert nem vagyok depressziós. Barátaim sincsenek hogy legalább azok eltereljék a gondolataimat jelenleg munkám sincs úgy hogy néha ugy érzem a szakadék szélén állok. DEE!!??Lessz jobb😊
2017. jan. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
En abban hiszek hogy nem azert vagyunk a foldon hogy szenvedjunk, szoval ha most egy 'kicsit' rossz is, sosem olyan veszes, hogy ne elvezhetnenk majd (esetleg mar most) az eletet.
2017. jan. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Arra szoktam gondolni, hogy ez csak átmeneti és jön majd valami jó utána. Mert máskor is volt már rossz, de az is elmúlt. Plusz ha nem tetszik az életem, akkor teszek érte, hogy olyan legyen amilyet szeretnék..
2017. jan. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én azzal "vészelem" át hogy rajzolok,álmodozom,koreai sorozatokat nézek

néha táncolok...de mostanában már nem az igazi egyik sem

2017. jan. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hinni, az kevés. Én teszek is annak érdekében, hogy később jobb életem legyen.
2017. jan. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Maskepp nem is lehet! El kell hinni hogy jobb lesz, es tenni kell erte hogy jobb is legyen.

Nem atveszelni kell, hanem valtoztatni amin lehet. Persze nagy megreccsenes eseten mindenkinek jar, hogy elengedje es sajnalja kicsit magat, de nem szabad benne maradni evekre. Minel tovabb tart a kilatastalansag erzese, annal jobban elhiszi az amber.Fel kell allni es menni tovabb, keresni a kehetosegekt szuntekenul amivel jobba teheted az eleted.

2017. jan. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-as, egyelőre nem tudok változtatni, van olyan körülmény, amin nem lehet, de másfél év múlva már fogok tudni.
2017. jan. 25. 13:26
 10/10 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok. Bocs, hogy ilyen későn, na, a baba mondom, hogy lefoglal... :D

Igen, ő hoz örömet az életbe, főleg most, hogy kb. egész nap bent kuksolunk, kint meg hideg van, sötét és kb. a nagy büdös semmi. Egy percig nem bántam meg, hogy elvállaltam, csak úgy érzem, nem vagyok a helyemen. Sok rossz döntést hoztam, sok dolgot halogattam, de ezen lehet változtatni. Néha elkeseredek kicsit, viszont energiám még van, hogy fordítsak az életemen, már csak az a kérdés, hogy merre tovább.

2017. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!