Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy szerelmesek...

Voltatok már úgy szerelmesek valakibe, hogy egyáltalán nem ismertétek az illetőt személyesen?

Figyelt kérdés

pl követitek a neten valamelyik közössègi felületen, így nagyjából tudjátok a dolgait, plusz egy városban laktok ès látjátok az utcán vagy bizonyos helyeken ahová jár...de sose beszèltetek szemèlyesen ...semmi

lehetsèges így szerelmesnek lenni?


2017. febr. 19. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Még nem! Ugyanis, ha valaki ennyire érdekel és ráadásul messziről látom is a városban, biztosan odamegyek hozzá! Megszólítom és beszélek, illetőleg beszélgetek vele!
2017. febr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerelem, hanem rajongás.
2017. febr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Másodiknak igaza van. Ez rajongás, nem szerelem.

Így jó eséllyel nem is ismeri az illetőt és képzelt ideális tulajdonságokkal ruházza fel.

Illetve külső testi vonzalom az alapja ezeknek a rajongásoknak.

Szerintem kissé beteges, de tiniknel gyakori és normális.

2017. febr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon vonzódom a tesitanáromhoz akit nem is ismerek személyesen, csak a viselkedéséből ki tudom következtetni milyen a személyisége, és "rajongok" a mosolyáért.

Meg egy másik lány is van, akinek meg a tekintetét imádom. De nem követem őket, nem kutakodok utánuk.

Nem lehetséges szerelmesnek lenni így.


Ha meg nagyon beleéled magad ebbe, utána egyszer elkezdesz vele beszélgetni és kiderül hogy egy bunkó paraszt, nagy csalódás fog érni.

2017. febr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!