Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek bejönnek a Barna...

Fiúk, nektek bejönnek a Barna göndör hajú, zöld szemű lányok?

Figyelt kérdés
Mivel ugye a göndör haj és a zöld szem sem az átlagos kategóriába tartozik.

2017. febr. 9. 01:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

én speciel ezt a két kategóriát imádom

1, a feketehajú kék/barna szem

2,barnagöndör,zöldszem


LOVELY!!!

2017. febr. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elottem szólóhoz
2017. febr. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, bejönnek, ha behívom őket! ;-)
2017. febr. 9. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Van egy ismerosom akinek barna, gondor haja es zold szeme van es nem mondanam, hogy banyarem a lany, de messze van a szeptol is. Ezzel egyutt eltudok kepzelni egy gyonyoru not barna gondor hajjal es zold szemmel. Most mit kezdesz ezzel az informacioval megis? A kerdes ertelmetlen. Az embereknek a szep emberek tetszenek, ez alapjan a ket tulajdonsag alapjan nem derul ki, hogy valaki szep-e. Akik igennel valaszolnak a kerdesre voszinuleg elkepzeltek egy szep not maguk elott, de az elkepzeld alak nagyon nagy valoszinuseggel nem a haj- es szemszinetol szep.


21/F

2017. febr. 9. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ő pl. szép :)

[link]

2017. febr. 9. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
En utalom oket es kinyilik a bicska a zsebemben ha meglatok egyet. Kar, hogy hitler a zsidok helyett nem a zold szemu barnahaju lanyokat gazositotta el. Halal mindre.
2017. febr. 9. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
ha jol nezel ki pont nem szamit a szemed/hajad szine. ugyanez, ha kevesbe vagy szep
2017. febr. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem azért kérdeztem hogy ki a szép és ki nem:D

Hanem pl azért,mert én ebbe a kategóriába tartozom és nem ez az átlagos:D kíváncsi voltam,hogy pl a fiúk ak átlagban mennyire jön be ez a szokatlan páros:D chill

2017. febr. 9. 10:39
 9/13 anonim ***** válasza:
Sok csajt ismerek ilyen parameterekkel. Semmi koze ezeknek ahhoz melyikbe dofnem a faszánkóm meg melyikbe nem. Ezzel pedig az emberek zome igy van. Az osszkep szamit.
2017. febr. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira azert nem szokatlan paros, nekem biztos nem tunne fel, hogy ez ritka dolog. 21/F
2017. febr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!