Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk ti járnátok egy félig...

Fiúk ti járnátok egy félig olasz lánnyal?

Figyelt kérdés
Van egy csajszi évek óta ismerem. Szép, csinos, formás teltkarcsú. Iszonyatosan sokat nevet és folyton hangosan beszél. Igen eléggé temperamentumos. Fontos neki a család és a barátok és eléggé versenyző tipus viszont nem féltékeny. Ami azért furcsa mert csak az édesanyja olasz mégis ha ránézek inkább jut eszembe egy olasz nő. Nos viszont én azért kissé másabb vagyok. Humoros ugyan de csendesebb csak néha kezdek dumálni.. nagyon jóba vagyunk de nem tudom hogy hosszabb távon működne e a dolog. Minden nyáron 1 hónapot Nápolyban van a rokonainál és az anyja eléggé pasi utálatos nem is az apja.

2017. febr. 21. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Ha megtudod szokni ezt a harsány temperamentumot, akkor igen. Nekem időbetelt, mert a mi családunk elég csendes, evés közben mindig csönd van, viszont párom és az egész családja folyamatosan, tripla hangerővel beszélnek az asztal fölött is. Kezdetben sokszor azt hittem, hogy veszekednek, pedig nem, csak ilyen a hangtónusuk.
2017. febr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a nemzetiség nem számít. Mármint ilyen szinten. Ha normális, rendes, kedvelem, stb, össze tudnék jönni vele. Miért is ne? Csak mert az anyja más nemzetiségű.... Na és akkor mi van?
2017. febr. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kései Sirató ***** válasza:
igen, az olasz nők gyönyörűek!
2017. febr. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!